LG K31 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

  • 1 year ago
  • 0

Bütçe arkadaşı yeni sezon modelleri amaciyla çalışmalara süre gelen firma, LG K31 modelini tanıttı ve özellikleri ile fiyatı belli oldu. ahenk gösteren fiyatlı modelleriyle Bir hayli kullanıcıya ulaşmayı planlayan firma, tertemiz modelinde MediaTek işlemci kullandı.

Su damlası çentiğe sahip ekranla kullanıcıların karşısına çıkacak var olan model, ikili art kamera kurulumuyla kutudan çıkacak. Modelin açıklanan ücreti da oldukça ahenk gösteren olarak kendisini gösterdi.

LG K31 özellikleri

Yeni modelin özelliklerine bakıldığında 5.7 ‘ büyüklüğünde, HD+ LCD ekran kendisin gösteriyor. Su damlası çentiğe sahip var olan bu ekran, 18.9:9 çerçeve oranına sahip. Ekranın derhal peşinden donanım kendisini gösteriyor. Modelde MediaTek imalatı Helio P22 işlemci kullanılıyor. Bu işlemcinin özelliklerine baktığımızda 8 adet 2.0 GHz hızında çalışan Cortex-A55 çekirdek bilgisi kendisini gösteriyor.

Wi-Fi 5 ve Bluetooth 5.0 desteğini sunan işlemciyle birlikte iki GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunuyor. Dileyen kullanıcılar micro SD kart sayesinde depolama alanını artırabiliyor.

lg k31 fiyatı

LG K31 özellikleri içinde kamera incelendiğinde, 13 piksel anne kamera ve 5 piksel ultra açılı kamera bulunduğu görülüyor. 120 derece açılı çekim yapan bu kamerayla birlikte 5 piksel ön kamera bulunuyor.

3.000 mAh batarya kapasitesine sahip var olan model, micro USB ile şarj oluyor. Android 10 tabanlı LG UX arayüze sahip var olan model, art tarafta tek parmak izi okuyucuya da sahip.

LG K31 fiyatı

Özellikleri bu şekilde var olan model amaciyla ücret da paylaşıldı. Tanıtımda modelin 150 dolar olduğu duyuruldu. Bu fiyatla da modelin bütçe arkadaşı olarak kendisini gösterdiği görülüyor. Model evvel olarak ABD’de kullanıcılarla buluşacak.

lglg k31lg k31 özelliklerilg k31 fiyatı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir