Marküteri Parkede Eska Floor Kalitesi!

  • admin
  • 6 Months ago
  • 0

Dört nesildir sektörde aktif bir şekilde hizmet veren Eska Floor parke ürünlerinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor! Dünya çapındaki tüm yenilikleri takip ederek hizmet sunan Eska Floor “Siz hayal edin, biz yapalım.” mottosuyla sektöre liderlik ediyor. Farklı malzemeler kullanarak standart dışı tasarımlar ortaya koyan Eska Floor yenilikçi anlayışıyla İstanbul merkezli saygın markalarının dünyanın her yerinde ulaşılabilir olmasını hedeflemektedir. Bu hedefleriyle 20 adet farklı marküteri parke modelini müşterilerinin beğenilerine sunuyorlar.

 

Marcia, Symmetry, Recwal, Arya, Greenart, Armoni, Armoni Dark, Missa, Nature, Square Walnut, Allegro, Allegro Dark, Largo Dark, Largo, Exen, Forte, Harmonica, Lema, Mocha ve Resital marküteri parke modelleri ile aradığınız şıklığı en doğal haliyle mekanınıza getiriyorlar. Ürünleri ile ilgili dünya çapında gerekli tüm sertifikalara sahip olan Eska Floor, beğendiğiniz parke modeli ile ilgili web siteleri üzerinden teklif vermektedir.

 

Oymacılık ile Başlayan Marküteri Parke Serüveni!

 

Tarihi eski Mısır zamanlarına kadar dayanan, doğada birbirinden farklı pek çok ağacın doğal renklerinin korunduğu ancak doğal renkler korunurken birbirleriyle uyum içerisinde olduğu yer kaplamasına marküteri parke ismi verilmiştir. Bu parkenin bir diğer özelliği ise tamamen eşsiz olmasıdır. Çünkü ahşaptaki ham desen bir başka işte süreklilik sağlayamaz. Bu nedenle titiz bir çalışma gerektirir. Hammaddesi meşe, ceviz, akçaağaç gibi ağaçlar olurken mermer ve fildişi malzemelerinin karışımlarıyla da tasarımlar ön plana çıkarılır.

 

Alana Boyut Katan Parke!

 

Kullanıldığı mekanı zenginleştiren marküteri parke genellikle büyük otellerin kral dairelerinde, özel tasarım evlerde ve lüks kategorili mimarı yapıların tümünde tercih edilir. Oryantalist görünümünün yanı sıra günümüz modern tasarımlı zemin döşemelerinde de sıklıkla kullanılır. Lazer kesim teknolojisinin yer döşemelerinde de kullanılmasıyla istediğiniz herhangi bir deseni marküteri parkenin üzerine işleyebilmeniz de mümkün olmaktadır. Yani marküteri parke tasarımın tüm zirve noktalarında aktif rol alır.

 

Önemli Tüyolar

 

Tok bir yoğunluğa sahip olması gereken şap 3-6 cm kalınlıkta dökülerek 7-8 hafta kurumaya bırakılmalıdır. Kuruduktan sonra zemin kontrol edilmelidir. Varsa çatlaklar veya inşaat artıkları temizlenmelidir. Taş parke ve mermer zemine uygulanacak ise zemin asit ile temizlenmelidir.

 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir