MediaMarkt Ramazan Fırsatları devam ediyor

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

MediaMarkt’ın başlatmış olduğu Ramazan Fırsatları bütün hızıyla ayni ritimde devam ediyor. Satın almak istek ettikleri teknolojilere dahada ahenk gösteren fiyatlarla sahip olmak isteyenlerin kampanyadaki ürünlere tek göz atmasında yarar var.

Kampanya ile alakalı detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

MediaMarkt Ramazan Fırsatları: Hangi ürünler dikkat çekiyor?

mediamarkt.com.tr’de başlatılan Ramazan Fırsatları amaciyla nihayet vakit 26 Mayıs. Dolayısıyla elinizi acele tutmanız nihayet derece önemli. Kampanya bitmeden faydalanabileceğiniz Bir takım indirimler ise şöyle:

Samsung Galaxy A51

Kampanya süresince Galaxy A serisinin tertemiz azalarından biri var olan Galaxy A51, 2.999 TL’den 2.949 TL’ye düşmüş ücreti ile tüketicileri bekliyor.

Galaxy A51, 6.5 ‘ boyutunda Super AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Bu ekran 1080×2400 piksel çözünürlük sunuyor. Ekranın oranı ise 20:9.

Telefon, 10 nm fabrikasyon zamani ile üretilen Exynos 9611‘den güç alıyor. 2.3 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli işlemci, Mali-G72 MP3 GPU‘ya sahip.

Cihazın ön tarafında, ekranın içinde delik olarak konumlandırılmış, 32 piksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip kamera yer alıyor.

Arka tarafta ise 48 piksel çözünürlüğündeki f/2.0 diyaframa sahip geniş açılı anne kameraya, 12 piksel f/2.2 ultra geniş açılı ve 5 piksel f/2.4 macro kameranın yanı sıra 5 piksel derinlik idrak etme sensörü eşlik ediyor.

Satın almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Apple iPhone 7

Eğer, iOS ekosisteminden tek telefon kullanmak istiyorsanız, Apple iPhone 7 de sizleri bekliyor. Telefonun kampanya kapsamında ücreti 3.249 Lira olarak karşımıza çıkıyor.

Wide Color Gamut Display özelliğinin eklendiği iPhone 7’nin ekranı, 750 x 1334 piksel çözünürlüğünde ve 326 ppi piksel yoğunluğunda. A10 Fusion işlemcisinden güç alan telefonda 12 piksel çözünürlüğünde kamera kullanılıyor.

Apple, iPhone 7 modelinde 1.960 mAh kapasiteli tek pil kullanıyor.

Satın almak amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Harici diskler

Kampanya kapsamında Seagate’den Toshiba’ya Bir hayli markanın harici disk modelini de ahenk gösteren ücret ile satın alabilirsiniz. eğer yakın vakitte tek harici disk satın alarak, dahada geniş tek depolama alanına sahip olmak istiyorsanız bu kampanyadan kendinize ahenk gösteren fiyatlı tek model seçmeniz mümkün. bütün harici disk modellerine buradan göz atabilirsiniz.

mediamarktmediamarkt indirimlerimediamarkt kampanyalarımediamarkt ramazan fırsatlarıramazan fırsatlarıramazan indirimleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir