• Anasayfa
  • >
  • Oyun
  • >
  • Microsoft Flight Simulator şaşırtıcı şekilde satılacak

Microsoft Flight Simulator şaşırtıcı şekilde satılacak

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Uçuş simülasyonlarında en çok bilinenlerden var olan Microsoft Flight Simulator, disk satışı opsiyonuna da sahip olacak. nihayet vakitlerde dahada çok dijital vaziyete gelen oyun satışlarında tertemiz simülatör, çok sayıdaki diskle kullanıcılarla buluşacak.

Ortaya çıkan bilgilere göre 90 GB boyutunda olacak var olan oyun amaciyla kullanıcılar disk kopyası da satın alabilecek. ama disk ile yüklenebilmesi amaciyla çok sayıda diskin gerektiği belirtiliyor. Bunun amaciyla de akıllara Daha önceki sürümlerdeki kutu satışları geldi.

Microsoft Flight Simulator disk satışı seçeneğine sahip olacak

Yeni simülatör amaciyla alınan disk kararıyla birlikte hatri sayilir büyüklükte boyutu da gündeme geldi. Zira böylesine çok grafik kalitesine sahip var olan oyunun, diskler aracılığıyla nasıl kurulacağı heyecan konusuydu. ama firmanın Avrupa’daki oyuncular amaciyla geliştirdiği disk kutusunda tam 10 adet disk bulunacağı belirtiliyor. Bu adımın en hatri sayilir büyüklükte sebeplerinden biri de indirme süresi olarak gösteriliyor.

100 GB’a yakın boyut amaciyla getirilecek olan Microsoft Flight Simulator disk satışı, 10 adet DVD’den oluşuyor. Daha önceki oyunlara gönderme yapılarak tasarlanan kutu sayesinde, oyun bilgisayarlara yüklenmiş olacak. ama nihayet vakitlerde Bir hayli pc kullanıcısının, DVD donanımına sahip olmaması da düşündürüyor. Zira pc oyuncularının hatri sayilir büyüklükte tek bölümü dijital satışı ve oyun platformlarını seçenek ediyor. tertemiz pc alımlarında da DVD okuyucu masrafından kaçınılıyor.

Microsoft Flight Simulator disk satışı

Öte istikametten hatri sayilir büyüklükte dosya boyutlarını indirmekten rahatsız var olan oyuncular amaciyla bu seçeneğin getirildiği belirtiliyor. Yavaş web bağlantısına sahip var olan oyuncularında oyunu rahatça oynayabilmesi amaciyla bu adımın atıldığı belirtildi.

Yeni simülatör, 18 Ağustos tarihinde pc kullanıcılarıyla buluşacak. Oyun amaciyla yayınlanan 4K görsel kalitesindeki tanıtım videosunu da inceleyebilirsiniz.

Microsoft Flight Simulatormicrosoft flight simulator özelliklerimicrosoft flight simulator disk satışı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir