Microsoft’tan Windows 10X’in olası Başlat Menüsü

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Microsoft, Facebook üzerinden paylaştığı görseller ile çift ekranlı cihazlar amaciyla geliştirdiği Windows 10X’te Başlat Menüsü’nü tekrar tasarladığını gösteriyor. Paylaşılan görsellerde mümkün Başlat Menüsü tasarımı da kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Görüldüğü üzere, Windows 10X’in mümkün Başlat Menüsü alana çıkmış oldu. Windows 10Xin, Windows 10’a oranla dahada sade görünmesi bekleniyor.

Windows 10X’in mümkün Başlat Menüsü

Teknoloji devi Microsoft’un, tek müddettir Windows 10X olarak adlandırılan tertemiz tek işletim sisteminin geliştirilmesi üzerinde çalıştığı biliniyor. Bu sistem amaciyla oldukça saklı kapaklı tek geliştirme zamani geçiren şirket, yakın vakit evvel paylaştığı görseller ile en azından tasarımı ile alakalı düşünce veriyor.

Windows-10X-in-olasi-Baslat-Menusu-02

Başlat Menüsü, insanların masaüstü bilgisayarlarında en çok kullandıkları Windows özelliklerinden birisi. durum bunun benzeri olunca Microsoft bu alan amaciyla değişik ve fonksiyonel çalışmalar yapıyor. Bu çalışmanın tek neticesi olarak paylaşılan tertemiz menü, fonksiyonel tasarımıyla dikkat çekiyor.

Windows 10X‘in tasarımında minimal tek çizgiye geçildiği kolayca görülüyor. nihayet vakitlerde bütün söylentilere karşın Başlat Menüsü ile alakalı yapılan paylaşım, dahada modern görünüme işaret ediyor. Bakalım Microsoft bu tasarım çizgisini ayni ritimde devam ettirecek mi?

Windows-10X-in-olasi-Baslat-Menusu-03

Windows 10X Başlat Menüsünün kendisi tam manasıyla Windows 10’a geçiş yapmasa da, Bir takım bölümleri yakında masaüstündeki her biri amaciyla yayınlanmaya başlanacak deniyor.

microsoftMicrosoft Windows 10XWindows 10xWindows 10X nasıl görünüyorWindows 10X nasıl görünecekWindows 10X’in mümkün Başlat Menüsü

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir