MIUI 12.5 kararlı sürümü için tarih belli oldu

  • 7 Months ago
  • 0

Xiaomi, MIUI amaciyla tek sonraki sürüm var olan MIUI 12.5’in gelişini doğrulamıştı. hatali düzeltmeleri, güvenlik yamaları ve tertemiz tasarımla birlikte gelmesi beklenen MIUI 12.5 amaciyla tarihler sıralandı. MIUI 12.5 kararlı sürümü amaciyla tarih verildi.

MIUI 12.5 kararlı sürümü amaciyla şubat ayı beklenmeli

MIUI 12.5 amaciyla kararlı sürüm zamani şubat ayında başlıyor. Şu anda kapalı betaya açılan bu sürüm amaciyla ortada Bir hayli spekülasyon bulunuyordu. Xiaomi’nin Türkçe Telegram kanalından paylaşılan havadis ile MIUI’ın sürümünün nasıl dağıtılacağı da sıralanmış oldu. Öncelikle kapalı beta ile karşımıza çıkan sürüm az sayıda kişiye sunuluyor.

İlk olarak Çin’de kapalı beta ile başlayan bu asama tekrar Çin’de haftalık betanın yayımlanması ve Çin’de kararlı sürümün kullanıcılara sunulmasının derhal peşinden küresel olarak dağıtılmaya başlanacak.

Çin’de başlayacağı aktarılan bu dağıtım sürecinin 20 hergün tek aksamaya takıldığını da belirtelim. Tatil dönemine eşit gelen sürümün yayımlanması, ocakta ayı adina şubat ayına sarkacak benzeri duruyor.

MIUI 12 güncellemesi

Hatırlayacağınız benzeri MIUI 12 bu sene nisan ayında kullanıcılara sunulmuştu. Kısa süre içinde Bir takım meseleler ile karşılaştıklarını bildiren kullanıcılar özellikle MIUI 12.2 ile birlikte uzunca tek meseleler listesiyle karşı karşıya kalmıştı. Hem de Xiaomi mecburi tek İzah yapmış ve MIUI 12.2 sürümünün kurulmaması gerektiğini belirtmişti.

Bu ayın nihayet günlerinde tanıtılacak Xiaomi Mi 11 serisi ile de tertemiz sürümü görme ihtimalimiz bulunuyor ama bunlar tabiki tahminler. Xiaomi kullanıcılarını MIUI 12.5 sürümüyle birlikte hatri sayilir büyüklükte yenilikler beklendiğini de belirtmeden geçmeyelim.

MIUI 12.5MIUI 12.5 kararlı sürümüMIUI 12.5 kararlı sürümü ne vakit çıkıyorXiaomi MIUI 12.5 kararlı sürümü

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir