Neden eski telefonu alalım ki? iPhone 11 vs iPhone XS

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Uzun vakittir takipçilerimizin istediği iPhone 11 vs iPhone XS videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda hemide iPhone 11 nitelikleri ayni vakitte da iPhone XS özellikleri neler yakından bakıyoruz. Bu video ile birlikte birçok takipçimizin kararsız kaldığı konuya değişik açılardan cevaplamış oluyoruz.

iPhone 11 vs iPhone XS – Daha önceki model alınmalı mı?

iPhone 11 serisi yeni sezon modelleri arasında en ahenk gösteren fiyatlı ve en kuvvetli model var olan iPhone 11, ekran ve tasarım ile alakalı geçtiğimiz sene modeli iPhone XS’ten arkada kalıyor. durum bunun benzeri olunca, kullanıcılar tertemiz modeli satın almak mı  yoksa geçmişte var olan ve Bir takım konularda dahada iyi tek deney sunan geçmişteki modeli mi satın almak suali arasında kalıyor. Bu videoda uzun vakittir heyecan edilen bütün suallere cevap verdik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım

Efsaneler karşı karşıya

iPhone 11, bu sene karşımıza çıkan ve en çok seçenek edilen modeller arasında kendisine yer buluyor. iPhone XS ise iPhone 11’den tek sene evvelki model olmasına karşın Bir takım konularda oldukça önde. Ekran tarafında 6.1 ‘ büyüklüğünde tek ekrana sahip var olan iPhone 11, 5.8 inç büyüklüğünde tek ekrana sahip var olan iPhone XS’ten dahada hatri sayilir büyüklükte tek ekrana sahip. iPhone 11, XS modelinden dahada hatri sayilir büyüklükte tek ekrana sahip olsa dahi HD ekranı ile OLED ve çok çözünürlüklü tek ekrana sahip XS’in gerisinde kalıyor diyebiliriz.

Karşılaştırmaya art kamera tarafından ayni ritimde devam edersek burada iPhone 11 ipleri eline alıyor. art tarafta iPhone XS ile birlikte iki art kameraya sahip iPhone 11’in tek kamerası anne kamera, başka kamerası ise geniş açılı kamera olarak karşımıza çıkıyor. iPhone XS, anne kameraya ekstradan 2x zoom yapabilen tek telefoto kameraya sahipken iPhone 11 bu kamera adina tek geniş açılı kameraya sahip. Bu da, telefotodan dahada avantajlı var olan geniş açılı kameraya iPhone 11’de sahip olduğumuz manasına geliyor.

Ayrıca iPhone 11, iPhone XS’e göre kamera ile alakalı Gece çekimi, Deep Fusion ve dahada iyi video çekimi benzeri konularda arkada kalıyor. iPhone 11 ön kamera tarafında sunduğu Slofie ve geniş açılı çekim benzeri özelliklerde de XS’i arkada bırakıyor. Ayrı olarak iPhone 11’de bulunan Face ID teknolojisi, iPhone XS’e göre oldukça önde ve dahada hızlı çalışıyor.

iPhone XS geçtiğimiz sene en kuvvetli iPhone işlemcisi var olan Apple A12 Bionic’i kullanıyor. iPhone 11’de ise şu anda dünyanın en kuvvetli mobil işlemcilerinden tek tanesi var olan Apple A13 Bionic bulunmakta. İşlemci arasındaki hız farkı yüzde 30’lara civarindan dayansa bile, kullanım esnasında bu değişik sezmek çok zor. ama ileriki tarihlerde bu değişik kullanıcıları nasıl etkiler videomuzda bahsettik.

Yazımızda da gördüğünüz benzeri her iki telefon arasındaki farklılık ara ara değişmekte. bütün bu detaylardan bahsettiğimiz videomuzu izlemedikten ardindan YouTube yorumlarında bizlerle fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

iphone 11iPhone 11 özellikleriiPhone 11 kameraiPhone 11 karşılaştırmaiPhone 11 sdniPhone 11 shiftdeletenetiPhone 11 testiPhone 11 vs iPhone xsiPhone Xsiphone xs özellikleriiphone xs kameraiPhone XS karşılaştırmaiPhone XS sdniPhone XS testXS vs 11

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir