Nokia 10 PureView ile ilgili yeni sızıntı!

  • 11 Months ago
  • 0

Henüz resmi tek İzah bulunmasa da Nokia 10 PureView ile alakalı basında Bir hayli havadis yer alıyor. Nokia 10 PureView çıkış tarihi ve nitelikleri ile alakalı tertemiz tek sızıntı alana çıktı.

Nokia 10 PureView çıkış tarihi ve nitelikleri ile alakalı tertemiz sızıntı

Nokia 9 PureView modeli şirketin tekrar akıllı telefon piyasasında laf sahibi olabilmek amaciyla attığı en mühim adımlardan biriydi. Beraberinde gelen inanilmaz kamera nitelikleri sayesinde Bir hayli kişinin alakasını çeken model, optik görsel sabitleyiciye sahip olmaması hasebiyle eleştirilmişti.

Nokia 10 PureView çıkış tarihi ve nitelikleri sızdırıldı

Bazı kaynaklar tertemiz modelin Nokia 9.2 veyahut 9.3 olarak adlandırılacağını dese de teknik özelliklerin hatri sayilir büyüklükte oranda değişecek olması Nokia 10 olma olasiligini artırıyor. Sızdırılan bilgilere göre tertemiz model 2021 yılının 2. çeyreğinde tanıtılacak.

Nokia 10 PureView modelinin başka amiral gemileriyle rekabet edebilmek amaciyla gücünü Snapdragon 875 işlemciden alacağı söylentiler arasında yer alıyor. Nokia 9 PureView modelinin en hatri sayilir büyüklükte sorunlarından biri başka amiral gemisi modeller ile teknik kalite mananında yeteri civarindan rekabet edememesiydi.

Paslanmaz kati kasa ve safir ekran ile geleceği söylenen tertemiz model, tertemiz tek tasarım anlayışı ile karşımıza çıkacak. Ayrı olarak telefoto ve ultra geniş açılı lens tertemiz cihazdan beklenen özellikler arasında yer alıyor.

nokiaNokia 10 PureViewNokia 10 PureView çıkış tarihiNokia 10 PureView özellikleriNokia 10 PureView nitelikleri sızdırıldı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir