Nokia telefonlar yakında tanıtılacak! İşte tarih

  • 1 year ago
  • 0

HMD Global, tertemiz Nokia akıllı telefonlar amaciyla tarih verdi. nihayet gelen bilgilere bakılırsa, Nokia 7.3 ve Nokia 9.3 beklenen modeller arasında.

Bunlardan Nokia 7.3 tanıtımına kati gözüyle bakılıyor. ama Nokia’nın tertemiz amiral gemisi modeli var olan 9.3 PureView’in IFA kapsamında tanıtılması dahada mümkün görülüyor.

Hangi Nokia telefonlar duyurulacak?

HMD Global’in gerçekleştireceği tek etkinlikle Nokia telefon modelleri  7.3 ve 9.3 dışında, 6.3, 2.4 ve 3.4 modellerini de duyurabileceği Ağustos ortasından beri konuşuluyor. ama bunlardan 9.3 amaciyla umutların azaldığını dile getirmek gerekir.

Bugün HMD global tarafından Twitter üzerinde yapılan paylaşıma göre, firma 22 Eylül tarihinde ülkemiz saatiyle 19.00’da yeni Nokia telefonlar ile karşımıza çıkacak. Paylaşımda özellikle ani çok modelin tanıtılacağının altı çizilmiş.

HMD global tarafından satın alındıktan ardindan Daha önceki günlerine göz kırpan Nokia, geçen sene çok hatri sayilir büyüklükte tek akıllı telefon satışı yapmıştı. özellikle firma giriş ve ortada asagi düzey telefon yeni sezon modelleri pazarında Suskunca yükseliyor.

nokia telefonlar, nokia telefon modelleri, tertemiz nokia telefonlar, nokia 7.3, nokia 9.3

Bu sene ise Koronavirüs salgını hasebiyle süreçleri kesintiye uğrayan firma, sene sonuna doğru hatri sayilir büyüklükte tek çıkışla, tertemiz modellerini ardı ardına tanıtmaya başladı. Amiral gemisi modelleriyle hali hazırda başarılı olamayan firma, bu manada da ortada seviyede güçlenmenin peşinde.

Nokia 3.4 nitelikleri ve tasarımı sızdırıldı!

Nokia 3.4 nitelikleri ve tasarımı sızdırıldı!

Geekbench performans testi sonrası, giriş düzey olması beklenen Nokia 3.4 nitelikleri ve tasarımı ile alakalı Detaylar alana çıktı.

Akıllı telefon yeni sezon modelleri hali hazırda akıllı telefon satışlarında pazarda lider konumunda. ama ortada segment telefon modellerinde var olan yükseliş ve pazarın büyümesi tek çok markanın ağzını sulandırıyor.

HMD Global’de evvel zamanlardan beri Nokia telefon modelleri ile bu pazarda lider pozisyona yükselmenin peşinde. ama markanın ortada düzey telefon modellerine alakanın arttığı ülkemiz pazarına dahada çok yönelip yönelmeyeceği heyecan konusu.

akıllı telefonnokiaNokia akıllı telefonnokia akıllı telefon modellerinokia akıllı telefonlarnokia lansmanınokia telefon modellerinokia telefonlar

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir