NVIDIA Cyberpunk 2077 için yeni video yayınladı!

  • 1 year ago
  • 0

NVIDIA tek Eylül 2020 tarihinde Ampere mimarili ekran kartı serisi var olan RTX 3000 ailesini tanıttı. Bu kartların tanıtımı sırasında, canlı yayında gösterilen oyunlardan biri de Cyberpunk 2077 oldu. heyecanla beklenen yapım hakkında, tertemiz detaylar ve tertemiz video alana çıktı.

Cyberpunnk 2077 amaciyla tertemiz video geldi!

NVIDIA tarafından paylaşılan videoda, RTX 3080 veyahut RTX 3090 ekran kartının kullanıldığını ve bu sayede çok grafik kalitesinde, bütün teknolojiler etkin tek şekilde oyunun nasıl göründüğü alana çıktı. İşte oyun amaciyla yayınlanan tertemiz video!

Paylaşılan videoda alana çıkanlara göre 19 Kasım’da satışa sunulacak oyun, NVIDIA’nın teknolojilerini ve tertemiz kuşak ekran kartlarını tam manasıyla sonuna civarindan kullanacak. CD Projekt Red‘in geliştirdiği oyun, geliştirilmiş ışın izleme teknolojisi, aydınlatma, gölgelendirme ve kaplama mananında üst düzey işçilik taşıyor.

Videoda, NVIDIA teknolojileri açık ve kapalıyken aradaki grafik farkının ne derece olduğunu da anlayabiliyorsunuz.

CD Projekt Red tarafından geliştirilen ve NVIDIA teknolojilerini barındıran Cyberpunk 2077 ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi açıklar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

cd projekt redcyberpunk 2077donanımekran kartıoyunrtx 3080RTX 3090

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir