One UI 2.5 güncellemesi ile gelebilecek yenilikler

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Galaxy Note 20 serisi amaciyla çalışmalarını sürdüren Samsung, tertemiz cihazları ile birlikte One UI 2.5 arayüzüne geçiş yapmayı planlıyor. One UI arayüzü, kullanıcılar tarafından oldukça beğeni toplamıştı. Bu vakit civarindan Bir hayli geliştirme alan arayüz, akıcı tek deneyim sağlıyor. tertemiz sürüm, Galaxy Fold 2 ve Note 20 serisi ile kullanıma sunulacak. One UI 2.5 güncellemesi dahada sonra S20 ve Note 10 serileri için kullanıma sunulacak.

Güncelleme adinin One UI 2.5 olması planlanıyor ama kesinleşmiş rastgele tek durum yok. Tanıtıma civarindan sürüm ismi farklık gösterebilir.

One UI 2.5 güncellemesi ile gelmesi beklenen özellikler

One UI 2.5 güncellemesi ile birlikte gelmesi beklenen özelliklerden birisi de daha iyi tek kamera uygulaması. One UI 2.1 ile birlikte gelen kamera yazılımı kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılandı. ama tertemiz sürüm ile birlikte, ön ve art kamera arasında geçiş yaparken kullanıcı tercihlerinin hatırlanması bekleniyor. böylelikle kullanıcılar, devamlı geniş açı ve normal kamera arasında geçiş uygulamak zorunda kalmayacak. Ayrı olarak kullanıcı Pro kamera modunu seçtiğinde, vaziyete göre lensler arasında geçiş yapma özelliğinin de gelmesi bekleniyor.

Samsung One UI 2.5

Yeni güncelleme ile birlikte, yüz tanıma sisteminin geliştirilmesi bekleniyor. Dünyanın yaşadığı durum göz önüne alındığında, kullanıcıları maske takarken dahi tanıyabilecek tek surat tanıma sistemi gelebilir. uzunca vadede Bir hayli faydalı tek sistem olmasa da, hayat genelinde virüs atlatılana civarindan hayli işe yarayacaktır. Alarm uygulamasında da geliştirmelerin olması bekleniyor. Alarm kurduğunuz saatten acele uyanıp telefonu elinize alırsanız, telefonun bunu algılayıp alarmı otomatik olarak kapatması bekleniyor.

One UI 2.5 güncellemesi ile birlikte, duvar kağıdı parlaklığının ayarlanması bekleniyor. Gece modu oldukça işlevsel olsa da, duvar kağıdı parlaklığını ayarlamak Bir takım vaziyetlerde avantajlı olacaktır. Ayrıca, One UI 2.5 ile birlikte daha az hazır uygulamanın gelmesi bekleniyor. TouchWiz arayüzünden sonra, sistem ile birlikte gelen hazır uygulamalarda hatri sayilir büyüklükte iyileştirmeler yapılmıştı. ama hala, Bir takım gereksiz uygulamalar mevcut.

 

galaxy note 20one ui 2.5One UI 2.5 ile gelmesi beklenen özelliklersamsung

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir