One UI 3.1 sızdı: Galaxy S21 Ultra özellikleri göründü

  • 10 Months ago
  • 0

Ortaya çıkan tek One UI 3.1 sızıntısıyla Samsung Galaxy S21 Ultra özellikleri kendisini gösterdi. Firmanın istikbal amiral gemisi modeli var olan Galaxy S21 Ultra, başka Galaxy S21 serisi modelleriyle birlikte 14 Ocak’ta tanıtılacak. Üstün özelliklere sahip olması beklenen modelin yazılım tarafında yetenekleri, haberi mevzu var olan sızıntıda görülüyor.

Daha evvelce de Galaxy S21 Plus modelinin çalışır halini sızdıran ‘Jimmy is Promo’, bu sefer de Galaxy S21 Ultra’da yer alacağı anlatilan nitelikleri sızdırdı. One UI ile kullanılabilecek var olan özelliklerin amiral gemisi modelin piyasaya sunulmasıyla, kullanıcılarla buluşacağı aktarılıyor.

One UI 3.1, Galaxy S21 Ultra ile dikkat çekecek

Sızdırılan özellikler arasında evvel olarak “Diğer cihazlarda uygulamalara ayni ritimde devam et” özelliği geliyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu özellikte, uygulamaları değişik cihazlar üzerinde kullanmak mümkün olacak. Bu özelliğin kullanılabilmesi amaciyla Samsung hesabına gereksinim duyulacak. tek görüşe göre bu kalite Yalnızca Samsung web ve Samsung Notes amaciyla çalışacak. ama kullanıcıların kolayca bilgilerine ulaşması sağlanacak.

one ui 3.1 galaxy s21 ultra

One UI 3.1 sürümü ile Samsung Galaxy S21 Ultra modeline art tasarı videoları özelliği gelecek. Arama esnasında görüntülenmesi amaciyla seçilen AR emojisi, arama geldiği anlarda art planda yer alacak. Bununla birlikte kullanıcıların anne ekranda Google Keşfet ve Samsung Free arasında seçenek yapabileceği aktarılıyor. ekstradan bu iki uygulama seçilmeden ekranın en sol bölümünün boş kalmasını sağlamak da mümkün olacak.

one ui 3.1 galaxy s21 ultra

Bir başka kalite ise S Pen uyumluluğu oldu. rastgele tek yenilik getirilmese de Galaxy S21 Ultra’nın “Air View”, “Air Command” ve “Screen Off” özelliklerine sahip olacağı belirtiliyor. Sızan nihayet özellikte ise “Director’s View” bulunuyor. Bu kalite sayesinde çekim esnasında değişik kameralar arasında geçiş yapılması sağlanıyor. Özelliğin aynı anda iki kamera tarafından kayıt yapılabilmesine de imkan sağlayacağı belirtiliyor.

galaxy s21 ultragalaxy s21 ultra özelliklerione uiOne UI 3.1One UI 3.1 özelliklerione ui 3.1 galaxy s21 ultrasamsung

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir