OnePlus 8T fiyatı sızdırıldı! Fiyatlar artıyor!

  • 12 Months ago
  • 0

Çinli OnePlus markasının yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli OnePlus 8T hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce gelen çıkış tarihi bilgisinden sonra, şimdi de OnePlus 8T fiyatı ile ilgili yeni iddialar ortaya çıktı. Anlaşıldığı kadarı ile OnePlus markası da amiral gemisi modellerinde fiyat artıran isimler arasında yer almış olacak.

OnePlus 8T fiyatı ile dikkat çekecek

Yeni ortaya çıkan iddialara göre OnePlus, 8T modelini OnePlus 8 modelinden yaklaşık olarak 100 dolar daha fazla bir fiyat etiketi ile satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu da OnePlus 8T’nin 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı için 799 dolar, 12 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı için ise 899 dolar fiyat etiketine sahip olacağı anlamına geliyor.

OnePlus 8T fiyatı

OnePlus 8T fiyatı ile ilgili yaşanan bu artışın, temel olarak neden yapılmış olabileceği konusunda ise şu an için net bir bilgi bulunmuyor. Beklenen satış miktarlarındaki düşüşlerin, artırılan fiyatlar ile dengeleme çalışmaları olabileceği yönünde çeşitli ifader olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Şimdiye kadar gelen bilgilere göre OnePlus 8T Pro modeli bu yıl tanıtılmayabilir. Bununla birlikte hatırlatmak gerekirse yeni modelin çıkış tarihi olarak 14 Ekim 2020 işaret ediliyor. Kısa bir süre önce yeni model ile ilgili merak edilen tüm detaylar, resmi olarak açıklanmış olacak.

OnePlus 8Toneplus 8t çıkış tarihiOnePlus 8T özelliklerioneplus 8t fiyatıyeni OnePlus 8T

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir