OnePlus 8T Geekbench skoru sızdırıldı

  • 1 year ago
  • 0

CEO Pete Lau, sızıntılar ile gündeme gelen OnePlus 8T modeli ile alakalı geçtiğimiz günlerde izahta bulunmuştu. 14 Ekim’de tanıtılacak var olan OnePlus 8T modelinin Geekbench skoru sızdırıldı.

OnePlus 8T Geekbench skoru sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde yapılan izahta OnePlus 8T Pro modelinin gelmeyeceği duyurulmuştu. bu erken sızdırılan görsel ile birlikte tertemiz modelin Android 11 sürümü ile satışa sunulacağı kesinleşti.

OnePlus 8T Geekbench skoru sızdırıldı

OnePlus KB2000 kodu ile yayınlanan Geekbench skoru, tertemiz modelin 12 GB RAM ile geleceğini gösteriyor. Gücünü Snapdragon 865 modelinden alacak var olan OnePlus 8T iki değişik RAM ve depolama seçeneği ile gelebilir.

6.5 inç SAMOLED ekran ile gelmesi beklenen modelin 120 Hz tazeleme hızına sahip olacağı biliniyor. 8 GB RAM / 128 GB depolama ve 12 GB RAM / 256 GB depolama seçeneği ile geleceği olasılık edilen model, 4’lü kamera dizilimine sahip olacak.

48 Megapiksel anne kamera, 16 Megapiksel ultra geniş açılı sensör, 5 Megapiksel makro mercek ve iki Megapiksel monochrome (tek renkli) mercek ile istikbal var olan modelin öz çekim kamerası 16 piksel olacak.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan KB2001 kodlu Geekbench skorunun da OnePlus 8T modeline ait olduğu söylentiler arasında yer alıyor.

oneplusOnePlus 8TOnePlus 8T GeekbenchOnePlus 8T Geekbench skoruOnePlus 8T Geekbench skoru sızdırıldıOnePlus 8T skoru

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir