OnePlus 9 ile bizi neler bekliyor?

  • 1 year ago
  • 0

Yapılan OnePlus 8T lansmanından ardindan gözler tertemiz modele çevrildi. Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihi sızdırılan ve heyecanla beklenen OnePlus 9 modelinin özellikleri ağır ağır belli olmaya başladı.

İşte beklenen OnePlus 9 özellikleri

OnePlus 8 ve 8 Pro modellerinin arasındaki farklar Bir hayli kullanıcının seçenek sebeplerini değiştirmesine neden olmuştu. OnePlus 9 serisiyle birlikte şirketin yenilikçi tasarım anlayışı benimseyeceği düşünülüyor.

İşte beklenen OnePlus 9 özellikleri

Gücünü Snapdragon 875 modelinden alacağı kesinleşen OnePlus 9 ve 9 Pro modeli ekran ile alakalı Bir takım farklara sahip olabilir. OnePlus 9’un düz ekrana, OnePlus 9 Pro modelinin ise hafif kavisli tek ekrana sahip olacağı düşünülüyor. OnePlus 9 modelinin dahada minik boyutlarla karşımıza çıkma olasiligi de tek hayli yüksek.

Kamera ile alakalı rastgele tek sızıntı yer almasa da OnePlus modellerinin başka markalara göre dahada düşük performans gösterdiği tek gerçek. Bu sebepten dolayı şirketin dahada iyi kamera performansı ile karşımıza çıkması bekleniyor. Ayrı olarak şirketin OnePlus 9 Pro modelinde özçekim kamerasını ekran ile tümleşik yapacağı argüman ediliyor. eğer bu gerçekleşirse OnePlus, akıllı telefon pazarında ilkleri gerçekleştirmeye ayni ritimde devam edecek.

Ayrıca Pro modellerinin en hatri sayilir büyüklükte avantajı var olan kablosuz şarj ve IP sertifikalarının OnePlus 9 modelinde de yer alması bekleniyor. Samsung Galaxy S20 FE modelinin hemide kablosuz şarj ayni vakitte da IP sertifikası sunuyor olması şirketi bu gelişime zorlayacak benzeri görünüyor.

OnePlus, kullanım deneyimi açısından dokunsal (Haptic) titreşimler ile alakalı Bir hayli şikayet almıştı. OnePlus 8 Pro modeliyle birlikte Haptic Vibration 2.0 teknolojisini tanıtan şirket, OnePlus 9 modelinde dahada iyi tek kullanım deneyimi sunmayı hedefliyor.

oneplusoneplus 9OnePlus 9 özellikleriOnePlus 9 ProOnePlus 9 pro özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir