OnePlus 9e için kollar sıvandı; Samsung akıllara geldi!

  • 10 Months ago
  • 0

2020’yi arkada bırakmamıza tek aydan dahada kısa tek vakit kalırken, nihayet vakitte Galaxy S21 serisinin yanı sıra OnePlus 9’u sıkça duyuyoruz. nihayet dönemdeki ücret politikası hasebiyle bu ünvanı kaybetmiş olsa da, amiral gemisi katili olarak tanımlanan marka OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro‘yu tanıtmaya hazırlanıyor.

OnePlus 9 serisi üçüncü tek model içerebilir; OnePlus 9E

Max Jambor’un Twitter’da yaptığı paylaşıma göre standart ve Pro modelin yanı sıra, OnePlus 9E amaciyla kollar sıvandı. Bu kapsamda 2021’in evvel yarısında üç model gelme olasiligi oldukça yüksek.

OnePlus 9E’nin amiral gemisi modellerin arasında nereye sığacağından net emin değiliz, ama dahada evvel Samsung’un Galaxy S10e ile “E” takısını kullandığını görmüştük. Galaxy S10e, dahada düşük çözünürlüklü tek ekran, dahada minik tek pil ve üç art kamera yerine çift art kamera ile kullanıcıların karşısına çıkmıştı.

Benzer şekilde OnePlus’ın Bir takım özelliklerden kırparak ahenk gösteren fiyatlı tek seçenek olarak 9E’yi kullanıcılara sunacağını düşünüyoruz. Tanıtım tarihi olarak 2021’in evvel yarısı gösteriliyor, net tarih açıklanmasa da beklentiler Nisan veyahut Mayıs ayında tanıtımın yapılacağı yönünde.

oneplusOnePlus 9 ProOnePlus 9 serisiOnePlus 9E

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir