Operatörler çöktü mü? Neden arama yapılamıyor?

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Ramazan Bayramı bu yıl, evvelki bayramlardan belli tek süre dahada değişik seyrediyor. Corona virüs hasebiyle sokağa çıkma yasağı tatbik edilen bugünlerde surat yüze bayramlaşmanın adina her biri telefon aracılığıyla yakınlarıyla bayramlaşıyor. ama bu Vaziyetin getirdiği yoğunluk neticeninde operatörler çöktü mü? yasamsal medyada neden arama yapılamıyor şeklinde Bir hayli paylaşım yapıldı.

Operatörlere bayram cezası gelebilir!

Operatörlere bayram cezası gelebilir!

Sokağa çıkma yasağı hasebiyle telefon görüşmelerinin artması sonrasında operatörler yoğunluğu kaldıramadı. Bayram cezası gelebilir!

17:00 – Güncelleme: Operatörlerden İzah geldi

Kullanıcıların şikayetleri operatörler tarafından görüldü ve konuya değin açıklamasosyal medya üzerinden yapıldı. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom da kendisinin kullanıcıları amaciyla tek mesele olmadığını, mevzunun çapraz aramalarda alana çıktığını belirtti. izahları aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

neden arama yapılamıyor

Bayram yoğunluğunu operatörler kaldıramadı

Operatörlerin, hatlarda yoğunluk yaşanan dönemlerde Bir takım sorunlar yaşadığını biliyoruz. özellikle doğal afet anlarında bu mevzunun alana çıkması da yakın zamanda yaşanan depremlerde gündeme gelmişti. Şimdi ise bayram hasebiyle alana çıkan yoğunluğun da hatlarda sorunlara yollar açması, kullanıcılar tarafından Bir hayli şikayete neden oldu.

Sosyal medyada, aradığı kişilere erişemeyen kullanıcılar evvela bayram yoğunluğu nedeniyle operatörler çöktü mü ve neden arama yapılamıyor şeklinde paylaşım yaparken, aynı meselesi yaşayan kişi sayısı gittikçe arttı. Bayram gününde sevdikleriyle görüşmek istek eden ve aksilik yaşayan kullanıcılar da sosyal medya üzerinden reaksiyon verdi. bunun benzeri tek vakit amaciyla operatörlerin hazırlık yapmış olmaları gerektiği kullanıcıların müsterek görüşü oldu. Operatörlerde oluşan yoğunluğu da aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

neden arama yapılamıyor

Bayram yoğunluğu hasebiyle alana çıkan bu mesele ile alakalı şikayetler saat 11 civarında yasamsal medyada paylaşılmaya başlandı. İlerleyen süreçte de paylaşımların sayısı artmaya ayni ritimde devam etti. Operatörler tarafından ise konuya ait tek İzah Daha gelmedi. yasamsal medyada bu mevzu ile alakalı yapılan Bir takım paylaşımları aşağıda görebilirsiniz.

bayram yoğunluğu hasebiyle operatörler çöktüoperatörlerOperatörler çöktü

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir