Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık kutusundan çıkıyor

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. Bu videomuzda Oppo’nun kablosuz kulaklık modelini kutusundan çıkarıyoruz ve nitelikleri ile alakalı detayları sizlerle paylaşıyoruz. Gürültü engelleyici yeteneğine sahip Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık özellikleriile neler sunuyor?

Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık kutu açılışı

Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık videosunda evvel olarak kulaklığı kutusundan çıkarıyoruz. Sonrasında ise evvel izlenimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri kutu açılışı videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık özellikleri

Boyun bandı ile gelen Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklık nitelikleri ile alakalı detaylara baktığımızda, evvel olarak Hybrid Active gürültü engelleyici özelliğin öne çıktığını söyleyebiliriz. Bu sayede Etraftaki gürültüden sıyrılarak müzik dinlemek mümkün.

Midnight Black, Sunny Orange ve Silver White renk seçeneklerine sahip var olan kulaklığın 10 metrelik tek wireless mesafesi bulunuyor.

Ses yüzde 50 seviyesindeyken ve gürültü engelleme özelliği açıkken kulaklıkla 15 saat süresince müzik dinlenebiliyor. Ayrı olarak 22 saatlik de tek bekleme süresi var. etkin gürültü engelleyici kapattığımızda ise müzik çalma süresi 22 saate, bekleme süresi 300 saate çıkıyor.

IPX4 sertifikası ile gelen kulaklığın kutusundan USB Type-C kablosu çıkıyor.

Son olarak kulaklığın 42 gr ağırlığında olduğunu da belirtelim.

kablosuz kulaklıkoppoOppo Enco Q1Oppo Enco Q1 kablosuz kulaklıkOppo Enco Q1 kablosuz kulaklık özellikleriOppo Enco Q1 kablosuz kulaklık kutu açılışıoppo kablosuz kulaklık

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir