Oppo Reno 4 Pro basın görselleriyle karşımızda

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Bir müddettir heyecan edilen akıllı telefon yeni sezon modelleri arasında bulunan Oppo Reno dört Pro nihayet paylaşılan medya görselleriyle resmiyet kazandı. Bu sayede telefonun tasarımından, kamera detaylarına civarindan her şey görülmüş oluyor. İşte 5 Haziran 2020 tarihinde tanıtılacak var olan Oppo Reno 4 serisinin hatri sayilir büyüklükte üyesinden görseller:

Oppo Reno dört Pro medya görselleri

Birkaç vakit evvel Çin’in Jindong internet sitesinde ön satışa sunulan Oppo Reno dört Pro’nin şimdi ise görüntüleri alana çıktı. Tanıtım öncesi derhal hemen bütün detayların alana çıktığı telefonun şık tek tasarım ile geldiğini dile getirmek mümkün.

https://static.shiftdelete.net/wp-content/uploads/2020/06/Oppo-Reno-4-Pro-basın-gorselleri

Arka kapak tasarımında dikkat çeken detaylardan birisi de Reno Glow yazısı oluyor. Kavisli kenarlara sahip var olan telefonun ince çerçeve yapısıyla modern tek görünüm kazanması sağlanmış. ortada üst segment olarak konumlandırılan telefonun 6,55 inçlik kavisli tek AMOLED ekran ile karşımıza çıkacağı söyleniyor. 90 Hz ekran yenileme hızı sunulduğu söyleniyor.

https://static.shiftdelete.net/wp-content/uploads/2020/06/Oppo-Reno-4-Pro-basın-gorselleri

Reno dört Pro  48 piksel anne kamera, 12 piksel ultra geniş açı ve 12 piksel telefoto mercek ile karşımıza çıkacak. Reno modelinin ön kamerası da 32 piksel çözünürlüğünde olacak.

Telefonun işlemci tarafından karşımıza Snapdragon 765G ile çıktığını görüyoruz. Telefonun 12 GB RAM’i bulunuyor, ona ise 256 GB depolama eşlik ediyor. 65W hızlı şarj desteğinin de sunulduğu telefon amaciyla 4.000 mAh’lik tek batarya seçenek ediliyor.

oppo reno 4oppo reno dört ailesioppo reno dört prooppo reno dört pro özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir