Oppo Reno 4 Pro ön satışta! İşte tanıtım tarihi

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

Oppo tarafından kısa süre evvel ülkemizde satışa çıkan Reno 3 e Reno üç Pro serisinin tertemiz azaları piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Reno dört Pro ve Reno 4  nitelikleri dahada önce  TENAA üzerinde alana çıkmıştı. Pro modeliyse bu erken Çin’in Jindong sitesinde ön satışa sunuldu. Firma Ayrı olarak Reno 4 ve Reno dört Pro tanıtım tarihini de açıkladı

Oppo Reno dört ve Reno dört Pro ne vakit tanıtılacak?

Kısa süre evvel alana çıkan bilgiye göre Çin merkezli Jindong sitesinde, Oppo Reno dört Pro ön satışa çıkarıldı. Şu vakit amaciyla ücret bilgisi var olmayan telefonun nasıl tek ücret ile karşımıza çıkacağı heyecan konusu.

Bu ön satışın dışında, akıllı telefonun ne vakit piyasaya çıkacağı da belli oldu. Oppo, Weibo platformu üzerinden yaptığı açıklamada  Reno dört serisini 5 haziran’da satışa sunacağını açıkladı.

Oppo Reno dört ve Oppo Reno dört Pro özellikleri

Oppo Reno 4 ekran olarak 6,43 inçlik AMOLED ekranla karşımıza çıkacak. Reno dört Pro ise 6,55 inçlik kavisli tek AMOLED ekrana sahip olacak. Kamera tarafında ise Reno 4, 48 piksel çözünürlüğünde anne kamera, 8 piksel ultra geniş açı ve iki piksel çözünürlüğüne sahip telefoto mercek ile gelecek.

reno dört özellikleri, reno dört pro özellikleri

Reno dört Pro ise tekrar 48 piksel anne kamera, 12 piksel ultra geniş açı ve 12 piksel telefoto mercek ile karşımıza çıkacak. İki modelin ön kamerası da 32 piksel çözünürlüğünde olacak.

Batarya tarafında ise iki modelde de 4000 mAh boyutunda batarya, 8 ve 12 GB RAM seçeneği ve 128 ve 256 GB depolama seçeneği sunulacak.

Oppo Reno 4 ve Reno dört Pro özelliklerini nasıl buldunuz? Türkiye’ye gelse bu modeli almak arzu eder miydiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

oppoOppo RenoOppo Reno 3oppo reno üç prooppo reno 4oppo reno dört özelliklerioppo reno dört prooppo reno dört pro özelliklerioppo reno dört pro tanıtım tarrihioppo reno dört tanıtım tarihioppo reno serisi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir