Oppo Reno5 serisi sızdı! İşte modeller ve ilk bilgiler

  • 11 Months ago
  • 0

Yakın vakitte tanıtılması beklenen Oppo Reno5 serisi amaciyla sızıntı veriler geldi. Gelen haberlere göre yen model serisi, evvelki seri Reno4 benzeri üç değişik modelle kullanıcılarla buluşacak. Bu bilgiyle birlikte modellere ait Bir takım veriler de kendisini gösterdi. En dikkat cazip özelliklerden biri de modellerin değişik işlemcilerle kullanıcılarla buluşacağı bilgisi oldu.

Bilgilere değin haber, Bir hayli modelin de mevzu olduğu Weibo paylaşımlarından geldi. Çin’in en çok kullanılan yasamsal medya uygulamalarından var olan Weibo, Bir hayli modelin tanıtımından evvel sızmasıyla gündem oluyor. Bu sızıntıda da modelin standart, pro ve lite şeklinde kullanıcılarla buluşabileceği belirtildi.

Oppo Reno5 serisi özellikleri

Yeni model serisinin tek sonraki aralık ayında duyurulması bekleniyor. Modellerin nitelikleri arasında bulunan evvel bilgi olarak, delikli kameraya sahip ekran kendisini gösteriyor. Modellerin ikisinde Qualcomm imalatı Snapdragon işlemci kullanıyorken, birinde MediaTek işlemci kullanılacak.

Sızıntı bilgilerde Oppo PEGM00, PDSM00 ve PDRM00 model numaraları kendisini gösterdi. Oppo Reno5 serisi içinde bulunan PEGM00 ve PDRM00 modellerinde 65W hızlı şarj desteğine sahip olduğu belirtiliyor. PEGM00 modeli amaciyla alınan sertifikalarda da modelin 5G destekli Snapdragon 765G işlemciye sahip olduğu görülmüştü. Bununla birlikte PDSM00 olarak kendisini gösteren modelin MediaTek Dimensity 1000 veyahut 1000 Plus işlemciye sahip olduğu belirtiliyor. tekrar bu model amaciyla 8 GB RAM ve Android 11 işletim sistemi bilgisi var.

oppo reno5 serisi

PDRM00 modelinin de bu üç model arasında maksimum model olacağı belirtiliyor. Bu model amaciyla sızdırılan işlemci bilgisi olarak Snapdragon 865 bulunuyor.

Standart modelin 6.43 ‘ büyüklüğünde AMOLED FHD+ ekran, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip olacağı da başka veriler arasında. Bu model amaciyla PEGM00 model numarası öne çıkıyor.

oppoOppo Reno 5oppo reno5oppo reno5 serisi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir