• Anasayfa
  • >
  • Tekno Haber
  • >
  • Oyuncu coşturan ekipmanlar: Razador Mechanica ve Strong – Hediye Ediyoruz!

Oyuncu coşturan ekipmanlar: Razador Mechanica ve Strong – Hediye Ediyoruz!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Razador Strong ve Mechanica analiz videomuz ile oyunculara hitap eden bu ekipmanların özellikleri neler yakından bakıyoruz. özellikle nihayet vakitlerde pc ve konsol oyuncuları tarafından ekipman tercihi dahada da mühim tek vaziyete geldi. İşte karşınızda Razador Strong ve Mechanica oyuncu ekipmanlarının bütün detayları!

Razador Strong ve Mechanica oyuncu ekipmanları kullanıcısına neler sunacak?

Son vakitlerde oyun oynayan kullanıcı sayısı artışa geçtiği amaciyla oyuncu ekipmanı da oldukça mühim tek vaziyete geldi. Oyun içinde ki deneyimi direk etkileyen bu ekipmanlar hemide konfor ayni vakitte da performans sunuyor. özellikle analiz misafirimiz Razador Strong‘un ses performansı hemide oyun içi hemde çoklukla oldukça başarılı. Sözü dahada çok uzatmadan sizleri ayrıntılı incelememiz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Hediye gönderisine aşağıdan ulaşabilirsiniz

View this post on Instagram

ShiftDelete.Net olarak tertemiz tek armağan gönderisi ile karşınızdayız. Gönderiyi beğenen, yoruma iki arkadaşını etiketleyen ve @shiftdeletenet hesabını izleyen iki değişik hediyeden tek tanesini kazanacak. Çekiliş neticeleri 27 Temmuz Pazartesi bugünü açıklanacaktır. Bol şans! 💥

A post shared by ShiftDelete.Net (@shiftdeletenet) on Jul 19, 2020 at 8:00am PDT

Razodor Strong’u nasıl satın alabilirim?

Razador Strong oyuncu kulaklığını buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Razador Mechanica’yı nereden satın alabilirim?

Razador Mechanica oyuncu klavyesini buraya tıklayarak Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Razador Strong ve Machanica özellikleri

Razadar Strong oyuncu kulaklığı tertemiz kuşak oyunculara hitap ediyor. 50mm araç kullanicilarini ve ten yapısıyla birlikte kullanıcıya direk oyun hissiyatını yaşatabiliyor. bunun için ekstradan üzerinde oyuncuların vazgeçilmezi var olan RGB ışıkları da barındıran bu oyuncu kulaklığı ahenk gösteren fiyatını göz önüne aldığımız vakit oldukça dikkat çekiyor. Kablo tarafında da 1.8 metre boyunda örgü tek kabloyu kullanıcısıyla buluşturan Razador Strong, bu özelliğiyle birlikte net oyunculara hitap ediyor.

Örgü kablo üzerinde bulunan kontrolcü sayesinde hayat kurtaracak kısayollara sahip olabiliyorsunuz. Mikrofon, RGB ışık , ses yükseltme ve azaltma benzeri fonksiyonları kontrolcü üzerinden denetim etmeye imkan veren bu kulaklık Sahiden tam da oyunculara hitap ediyor. ekstradan çok başarılı tek mikrofona sahip var olan bu kulaklık sizi oyun içinde ki iletişiminizde de yarı yolda bırakmayacaktır.

Razador Mechanica ise net tek oyuncu klavyesi olarak karşımıza çıkıyor. Blue Switch yapısını içinde bulunduran bu mekanik klavye hissiyat ile alakalı Sahiden oldukça başarılı. Mekanik klavye olmasından dolayı da tepkime süresi ile alakalı da bu klavyenin tek avantajı bulunuyor. Oyunculara hitap eden bu klavyenin RGB ışıkları da tabiki bulunuyor. 10 farklı mod ile denetim imkanı sunulan bu ışıkların oluşturduğu ziya şöleni gayet başarılı. bunun için ekstradan 50 milyon tık geçerliligi bulunan bu klavye ile uzunca yıllar vakit geçirebilirsiniz.

Siz Razador Strong ve Mechanica oyuncu ekipmanlarını nasıl buldunuz?

5 çayıcanlı yayınoyunoyuncuoyuncu ekipmanırazadorrazador mechanica özelliklerirazador oyuncu ekipmanlarırazador strong özelliklerisdnsdncevaplıyorshiftdeletenetvideo inceleme

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir