Petlas’ın marka değerindeki artış yüzde 60!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Petlas, bütün sektörlerden bütün kuruluşlar arasında Türkiye’nin en kuvvetli ve kıymetli 100 markası arasında yer alıyor.

Haziran ayında açıklanan Brand Finance Türkiye’nin en kıymetli ve en kuvvetli markaları 2020 raporunda Petlas, 70’inci sırada yer aldı. Petlas, ülkemizin en kuvvetli ve kıymetli 100 markası arasındaki yerini, üç sıra yukarıya çekmiş oldu. Petlas’ın marka değerindeki artış, tek evvelki seneye oranla yüzde 60 olarak gerçekleşti. Raporda Petlas’ın marka değerinin, 35 milyon dolar düzeyinde olduğu bilgisi yer aldı.

AKO Grup yönetim heyeti Üyesi Safa Özcan, “Petlas, türk mali sermaye, türk mali Ar-Ge ve mühendislik, türk mali imalat gücü ile Türkiye’nin lastik markası kimliğini gururla taşıyor. Ülkemizin yanı sıra, dünyanın yüzü aşkın ülkesinde rekabet gücümüz her vakit artış gösteriyor. kendisinin alanının en hatırlı kuruluşları arasında bulunan Brand Finance’in raporunda, ülkemizin bütün sektörlerden en kuvvetli ve kıymetli 100 markası arasında yükselişimiz, şevkimizi artırıyor. Bu muvaffakiyet amaciyla bütün Petlas ve AKO Grup çalışanlarına, iş ortaklarımıza, markamızı seçenek eden tüketicilerimize ve müessesesel müşterilerimize teşekkür ederiz” dedi.

AKO Grup yönetim heyeti Üyesi Safa Özcan

Dolar ülkemiz
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir