Philips E serisi ile portföyünü genişletiyor

  • 10 Months ago
  • 0

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, ders çalışmak, iş uygulamak ve oyun oynamak amaciyla en iyi özelliklere, tasarıma ve performansa gereksinim duyan kullanıcılar amaciyla hazırlanmış tertemiz tek seriyi, E serisi oyun monitörlerini piyasaya çıkartıyor.

Video oyunları endüstrisindeki tutarlı ve alici büyüme düşünüldüğünde, Philips monitörleri, tasarımı olmazsa olmaz özellikler ile birleştirebilen yenilikçi ve çok performanslı ürünlere duyulan genel ihtiyaca cevap saglamak amaciyla tertemiz tek adım attı.

Philips E serisi teknik özellikleri

Philips 242E1GAJ ve Philips 272E1GAJ monitörlerinde, ayrıntılı görüntüler ve 178/178° ekstra geniş görüntüleme açıları veren VA panelleri bulunan 16:9 Full HD tek ekran bulunuyor. Üç istikametten da çerçevesiz tasarımı ise ekranın olduğundan da büyükmüş benzeri algılanmasını sağlıyor. İşte bütün bunlar hep birlikte standart ofis uygulamaları amaciyla mükemmel tek görselleştirmeyi garantiliyor. ama her şeyden evvel bu model, Yorucu grafik uygulamaları, web tarama, fotoğraflar, filmler ve oyun oynamak amaciyla uygun.

E serisi, ekrandaki görüntüyü saniyede 144 defaya civarindan tekrar çizen, standart 60 Hz tek ekrandan pratikte 2.4 kat dahada hızlı, ile pürüzsüz tek deney sunuyor. Bu civarindan hızlı cevap veren tek monitör, rekabetçi oyunlarda kilit önem taşır: Düşmanın hareketlerini ultra akıcı tek şekilde görüntüler, böylelikle amaç almak kolaylaşır.

Dahası 1 ms’lik, hızlı MPRT (motion picture response time- etkin devinim eden görsel reaksiyon Süresi) tesirli tek şekilde iz bırakma ve devinim bulanıklığını ortadan kaldırarak oyun deneyiminizi geliştirmek amaciyla dahada keskin ve dahada doğru görüntüler sunar. Philips 242E1GAJ monitörü AMD FreeSync Premium ile, Philips 272E1GAJ ise Adaptive-Sync ile zenginleştirildiğinden, iki monitör de yırtılmasız tek oynanabilirlik deneyimi sunuyor.

Hatta bu deneyimi dahada da iyileştirmek için, Philips’in tertemiz oyun ekranları oyuncular amaciyla ince ayarı yapılmış hızlıca erişilebilir tek OSD’ye de sahip. OSD, oyuncuların ekranda karşılaştıkları zorluklar karşısında onlara dahada iyi destek olmalarını sağlayan çoklu modlara sahip. böylelikle kullanıcılar her vakit monitörlerinden en iyi oyun Tecrübenini elde ederler ve şimdi de bu, oynanan oyuna dahada da iyi uyarlanabiliyor.

E serisi oyun monitörlerinde dahada parlak tek görsel amaciyla dahada geniş tek renk yelpazesi sunan ve medya eğlencesini, görüntüleri ve Hem de üretkenliği dahada da canlı tek vaziyete getiren Ultra Wide-Color teknolojisi bulunmaktadır. Görüntülenen içerikleri analiz eden SmartContrast sayesinde, bu monitörler renkleri otomatik olarak ayarlar ve art aydınlatmanın yoğunluğunu denetim ederler. E serisi, Ayrı olarak dahada huzurlu izleme için Flicker-Free teknolojisine ve gözleri yormayan üretkenlik amaciyla de LowBlue Moduna sahip.

Philips 242E1GAJ monitörü şu anda piyasada bulunabilir. Philips 272E1GAJ monitörü ise Ekim ayının ortalarından itibaren, sırasıyla 213 USD ve 261 USD üretici tarafından önerilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

Basın bülteninden düzenlenmiştir.
monitörphilips e serisi monitörphilips monitör özellikleriphilips monitör fiyatları

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir