Piyasadan silindiler: Gelmiş geçmiş en kötü 20 ürün

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Kullandığımız bazı ürünler işlevsel olmamalarıyla zamanla hayatımızdan çıktılar ya da hiçbir zaman beklendiği kadar kişiye ulaşamadılar. Bunun nedeni zaman zaman yüksek rakamlara çıkan fiyatları olurken, bazen de gereksiz olarak nitelendirilebilecek özelliklere sahip olmaları olabiliyor. Uzmanların hazırladığı bir listeye göre, gelmiş geçmiş en kötü 20 ürün:

Gelmiş geçmiş en kötü 20 ürün arasında Netflix’den de ürün var

Günlük hayatta kullandığımız pek çok ürün ya hayatımızı kolaylaştırıyor ya da keyifli zaman geçirmemizi sağlıyor. Böylelikle hayatımızda belirli bir yer edinebiliyor. Uzmanların hazırladığı listeye göre, Google, Apple ve Burger King‘ten Microsoft‘un Windows‘una kadar birçok markanın piyasaya sürdüğü ürün en kötü ürünler arasında yer alıyor.

Şirketlere piyasaya sürüldükleri anda milyonlarca dolar kaybettiren, insanlar tarafından da kullanılmayan gelmiş geçmiş en kötü 20 ürün:

Google Glass

gelmiş geçmiş en kötü 20 ürün

Google ilk olarak 2013 yılında giyilebilir akıllı bir ürün olarak sunduğu Google Glass ile kesinlikle geleceğe ışık tutuyordu. Google Glass, çıktıktan 2 yıl sonra beklentilerin çok altında satış rakamlarına ulaşması, insanların ilgisini çekmemesi ve benzer sebeplerden kaynaklı olarak, güncelleme almamaya başladı.

Pratik kullanımda insanların ihtiyaç duymadığı bu gözlük için Google’ın büyük planları suya düştü ve milyonlarca dolarlık bir kayba neden oldu.

Samsung’un muhtemelen bilmediğiniz ilginç ürünleri

Samsung’un muhtemelen bilmediğiniz ilginç ürünleri

Samsung, standartlarını hiç bozmadan ilerleyen başarılı bir teknoloji şirketi olarak biliniyor. İşte sizler için Samsung bilinmeyen ürünleri.

AppleBurger kingen kötü 20 ürüngelmiş geçmiş en kötü 20 ürüngooglegoogle glassmicrosoftwindows

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir