PlayStation 5 fiyatı ne kadar? PlayStation 5 fiyatı ile dudak uçuklattı!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Dünyada en çok seçenek edilen oyun konsollarının başında gelen PlayStation geçtiğimiz haftalarda tertemiz modeli var olan PlayStation 5’i tanıtmıştı. Özellikleri civarindan ücreti ile de dikkat çeken konsolun Türkiye’deki ücreti dudak uçuklattı.

PLAYSTATİON FİYATI NE KADAR?

Türkiye’deki teknoloji mağazalarında satışta var olan Sony’nin tertemiz kuşak konsolunun ücreti alana çıktı. Mağazanın mobil uygulamasında PlayStation 5’in ücretinin 7.999 Lira olduğu görülüyor.

PLAYSTATİON 5 GÖZ ALDI

Geçtiğimiz günlerde lasmanı gerçekleştirilen PlayStation 5 amaciyla tanıtılan oyunlar gelen evvel yorumlara göre Bir hayli müspet olmadı. ama tanıtım nihayetinde PS5’in görüntüleri paylaşıldığında kara ve ak renklerdeki tasarım hatri sayilir büyüklükte zevk kazandı. PlayStation 5’in iki değişik versiyon olarak karşımıza çıkması çıkması ise hatri sayilir büyüklükte sürpriz oldu. PS5 ve PS5 Digital Edition olarak tanıtılan cihazların görsellerinde ise Yalnızca Cd giriş bölümünün olmadığı görüldü. Tanıtımda Ayrı olarak PS5’in tertemiz HD kamerası, DualSense şarj standı, medya denetim kumandası ve tertemiz kulaklığı (Pulse 3D) da tanıtıldı. İşte tertemiz PlayStation 5…

ak Sony Tasarım Teknoloji ülkemiz
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir