POCO F2’nin gelişi bir paylaşımla doğrulandı

  • 9 Months ago
  • 0

POCO’nun Hindistan amaciyla hususi olarak açılan Twitter hesabı üzerinden tek paylaşım yapıldı. Paylaşımda POCO’nun 2020 yılını nasıl geçirdiği 52 saniye ile gösteriliyor. Tanıtımı yapılan ve piyasaya sürülen akıllı telefonlarını sergileyen şirket videonun nihayetinde ‘F2’ye gönderme yapıyor. Biliyorsunuz tek müddettir POCO F2 modeli bekleniyor. Bu video ile telefon tek noktada doğrulanmış oluyor.

POCO F2 göndermesi yapıldı

Şirket 2020 yılında, POCO X2 , POCO F2 Pro , POCO M2 Pro , POCO M2 , POCO X3 , POCO C3 ve POCO M3 benzeri modelleriyle karşımıza çıktı. Bu telefonlarla birlikte tek milyonluk satışa ulaşan şirket tekrar paylaştığı videoda bu noktaya parmak basıyor. Bu sene oyunu değiştirdiğine vurgu yapan POCO kendini, inovasyon odaklı ve bütçe arkadaşı iddiasıyla öne çıkartıyor.

Şirketin tertemiz gelmese tasarilanan POCO F2 modeli ise 2021 yılının evvel POCO imzalı telefonu olacak benzeri duruyor. Telegram grubu üzerinden yapılan paylaşımlara göre telefonun ekranında 120Hz AMOLED seçenek edilecekken, 4 art kameraya ev sahipliği yapacak. aynı zamanda Snapdragon 732G işlemciye ve 4.250 mAh zit şarjı da destekleyen tek bataryaya sahip olacağı söyleniyor. tabiki resmi olmayan veriler beklentilere ve sızdırıldığı söylenen özelliklere dayanıyor.

POCO şu anda pazarın yazgınını belirlemede nüfus hasebiyle mühim ülkelerden var olan Hindistan’da en çok satan telefonlar arasında evvel 5’te yer alıyor. Şirket 2021 seneninde Yalnızca akıllı telefon değil aynı zamanda kulaklık ve laptop pc benzeri başka teknolojik ürünlerini de tanıtmayı planlıyor.

Poco F2POCO F2 özellikleri

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir