Realme 7i tanıtıldı! Telefonun özellikleri ve fiyatı

  • 1 year ago
  • 0

Özellikleri ve tasarımı ile alakalı geçen haftaki sızıntıların ardındın nihayet Realme 7i resmi olarak tanıtıldı. Beklendiği özelliklerle tanıtılan telefonun heyecan edenler amaciyla Türkiye’de satılma olasiligi de bulunuyor. organizasyon kapsamında tanıtılan Realme 7 ve 7 Pro telefonlarının derhal peşinden şimdi Realme 7i geldi. Realme 7i nitelikleri ve fiyatı:

Realme 7i nitelikleri ve ücreti nasıl?

Telefonun tasarımına bakıldığında karşımıza klasik tek seçenek yapıldığı görülüyor. Ekran tarafında standart tek ekran deliği bulunan telefonda, parmak izi sensörü bulunuyor ve art kapakta konumlandırılıyor.

Ekran tarafından ayni ritimde devam edecek olursak telefonun 6,5 ‘ HD+ 90 Hz LCD ekrana sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor. 90 Hz ile de akıcılık noktasında kullanıcılarını üzmeyecek. Telefonda Snapdragon 662 işlemciye ve 8 GB RAM/ 128 GB dahili depolamaya yer veriliyor.

Realme-7i-ozellikleri-ve-fiyati-00

Telefonun kamera tarafında ise bizleri ön tarafta 16 Megapiksellik tek kamera karşılıyor. art tarafa geldiğimizde ise anne kamera tarafında 64 Megapiksel ona ise 8 piksel ultra geniş kamera, 2 piksel kara ve ak kamerası ve 2 Megapiksel de makro olmak üzere toplamda dört kamera eşlik ediyor.

Telefonun şu vakit amaciyla Endonezya’daki satış ücreti açıklanmış durumda. O da ise takriben 214 dolar düzeyinde oluyor.

RealmeRealme 7iRealme 7i nitelikleri ve fiyatı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir