Realme X7 Pro performans testinde! İşte özellikleri

  • 1 year ago
  • 0

Son dönemde sızıntılar ile gündemden düşmeyen telefonlardan birisi de, bu yılın başında ülkemize giriş yapan ve ülkemizde hızlıca kitle elde etmeyi başaran Realme’nin, yeni amiral gemisi. Realme X7 Pro performans testi ile boy gösterdi.

Daha önce ortaya çıkan detaylarını sizlerle paylaştığımız telefon, Geekbench ile test edildi. Bu sayede Realme X7 Pro işlemcisi tanıtım öncesinde netlik kazandı.

Realme X7 Pro performans testi ile karşımızda

Geekbench 4.4.0 sürümü kullanılarak gerçekleştirilen performans testinde tek çekirdek skorunun 3802, çoklu çekirdek skorunun ise 13096 olduğu görülüyor. Android 10 işletim sistemi ile çalışan ve 8 GB RAM’e sahip olan telefonun, 2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli MT6889Z işlemciden güç aldığı belirtiliyor.

Realme X7 Pro performans testi ile karşımızda

Bu sayede X7 Pro’nun MediaTek Dimensity 1000+ işlemciden güç aldığı kesinleşti. 6.55 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir OLED ekranın yer aldığı telefon, 64 Megapiksel ana kameraya sahip olacak. Buna ek olarak 4.500 mAh’lık bataryası 65W hızlı şarj imkanı sunacak.

1 Eylül tarihinde Hindistan’da tanıtılacak telefon, tek başına karşımıza çıkmayacak. Realme X7 yani standart modelde satışa sunulacak.

RealmeRealme X7 Prorealme x7 pro performans testi

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir