Redmi Note 8 Pro güncelleştirmeleri devam ediyor!

  • 10 Months ago
  • 0

En çok kullanılan akıllı telefon modellerinden var olan Redmi Note 8 Pro, güncelleştirmeleri ile gündem olmaya ayni ritimde devam ediyor. Xiaomi tarafından geliştirilen en gelişmiş arayüz MIUI 12’yi kullanan model, MIUI V12.0.5.0.QGGMIXM güncelleme sürümünü aldı.

Bu güncellemeden evvel modellere MIUI V12.0.3.0.QGGMIXM güncellemesi gelmişti. Bu güncellemede telefonun Android Güvenlik Yaması Ağustos 2020 sürümüne yükselmişti. ama şimdi gelen güncellemenin notlarında güvenlik yamasına değin tek bilgi bulunmuyor.

Redmi Note 8 Pro güncelleştirmeleri gelmeye ayni ritimde devam ediyor

Yeni gelen güncellemeyle birlikte telefonun kararlı çalışmasının artırıldığı belirtiliyor. Güncelleme ile alakalı ayrıntılı İzah paylaşılmasa da modelin kullanımında müspet yanları olması bekleniyor. Güncelleme ekranına geldiğinde kullanıcıların karşısına “Optimizasyon: Sistem dengesi artırıldı.” ve “Optimizasyon: Sistem gecikmesi azaltıldı.” uyarıları çıkıyor.

Fazla ayrinti paylaşılmasa da Redmi Note 8 Pro güncelleştirmeleri amaciyla ayni ritimde devam edildiğini dile getirmek mümkün. Geçtiğimiz günlerde alana çıkan sızıntılara göre Redmi Note 8 Pro, MIUI 13 güncellemesini alacak modeller arasında bulunuyor.

redmi note 8 pro güncelleştirmeleri

Söz konusu güncellemeyi indirmek ve kurmak amaciyla Ayarlar > Telefon ile alakalı > MIUI sürümü veyahut Telefonu güncelle bölümüne gitmek gerekiyor. Ekranda çıkan “Güncellemeyi indir” butonuna dokununca güncelleme paketinin indirilmesi başlıyor.

Orta segment modeller arasında en çok kullanılanlar listesinde var olan model, MediaTek Helio G90 işlemci ve 6 GB RAM özelliklerine sahip. Ayrı olarak kullanıcılara 64 GB veyahut 128 GB depolama alanı seçeneği sunuluyor.

redmiredmi note 8 proredmi note 8 pro güncelleştirmelerixiaomi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir