Redmi Note 9T tanıtım tarihi yanlışlıkla paylaşıldı

  • 5 Months ago
  • 0

Xiaomi Redmi Note 9T özellikleri ile alakalı alana çıkan verilerin akabinde telefonun lansman tarihi de alana çıktı. Redmi Note 9T tanıtım tarihi Xiaomi’nin İspanya Twitter hesabından hata neticesi paylaşıldı. Kısa süre içinde de tweet silindi.

Redmi Note 9T onuncu hafta görücüye çıkıyor

Xiaomi’nin tertemiz telefonu Redmi Note 9T’nin tanıtılacağı tarih 8 Ocak Cuma günü oldu. Xiaomi’nin hesabından yapılan paylaşımda Ayrı olarak telefonun tanıtım görüntüleri de alana çıktı. Silinen paylaşımı aşağıda görebilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9T özellikleri

Xiaomi Redmi Note 9T nitelikleri ile alakalı da dahada evvel Bir takım bilgi sızıntıları oldu. alana çıkan bilgilere göre; telefon, 6.53 inç büyüklüğünde, FHD+ çözünürlüğünde, IPS LCD ekranla tüketici karşısına çıkacak.

8 Ocak’ta tanıtılacak akıllı telefonun kamerası amaciyla de Bir takım detaylar vakit yüzüne çıktı. Redmi Note 9T; 48 piksel çözünürlüğünde f/1.8 diyaframa sahip anne kameraya, 8 piksel çözünürlüğünde f/2.2 diyafram değerinde ultra geniş açıya, ve iki piksel f/2.4 diyaframa sahip derinlik sensörüne sahip olması bekleniyor.

Ayrıca 8W hızlı şarj desteğine sahip 6.000 mAh batarya ile gelmesi beklenen modelin 4GB RAM/64 GB depolama ve 4GB RAM/128 GB depolama seçenekleriyle satışa sunulacağı argüman ediliyor.

Note 9T hakkındaki bu bilgi sızıntılarının doğruluğu, cihazın tanıtım tarihi var olan 8 Ocak’ta netleşecek.

realme V15 tanıtım tarihi ve tasarımı belli oldu

realme V15 tanıtım tarihi ve tasarımı belirlendi

realme V15 tanıtım tarihi ve tasarımı alana çıktı. Cihazın tanıtım posterlerinin vakit yüzüne çıkmasıyla, Bir hayli ayrinti netlik kazandı. İşte realme’nin tanıtacağı tertemiz telefon hakkındaki detaylar…

xiaomiXiaomi Redmi Note 9T özellikleriXiaomi Redmi Note 9T tanıtım tarihi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir