Sağlık Bakanı Koca’dan ikinci dalga açıklaması!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Corona virüs pandemisi tesirini ağır ağır azaltırken, ülkemizde de normalleşme sürecine girmiş bulunmaktayız. tek müddettir konuşulan virüsün 2. dalga olasiligi ile alakalı İzah geldi. Sağlık Bakanı Koca 2. dalga ile alakalı Sual işaretlerini ortadan kaldırdı. Corona virüs ikinci dalga ihtimalleri netleşiyor!

Sağlık Bakanı Koca’dan corona virüs 2. dalga açıklaması!

Bir müddettir konuşulan 2. dalga ihtimalleri ile alakalı beklenen İzah geldi. Normalleşmeye başladığımız bu dönemde herkesin korkusu tekrar etme olasiligi iken, sağlık Bakanı Koca tarafından yapılan İzah rahatlattı.

Pandemi ile alakalı rastgele tek ikinci dalga beklenmiyor diyen Fahrettin Koca, tekrar de rehavete kapılınmaması gerektiğini vurguladı. özellikle normalleşme dönemiyle birlikte açılan ticari kurumlarda hali hazırda yasamsal mesafeye itina göstermemiz gerektiğini söyleyen Fahrettin Koca, tedbirler ile alakalı tekrar tekrar uyardı.

“1 ay evvel bu erken 1424 var olan yoğun bakım hasta sayımız yüzde 57 oranında, 766 var olan entübe hasta sayımız yüzde 66, hergün olay sayımızsa yüzde 48 oranında azaldı. 52 bini aşkın testin neticenine göre, bu erken tertemiz olay sayımız 867.” diyerek attığı tweet ile de nihayet verileri Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Bakan Koca'dan corona virüs 2. dalga açıklaması! - ShiftDelete.Net

Yaptığı açıklamalarda sağlık hizmetlerinin normale döndüğünü de belirten Koca, corona virüs 2. dalga ile alakalı iyi haberler verse de rehavete kapılmamamız gerektiğini vurguladı. Tedbirlerle bu düşüşü hızlandıralım diyerek bitirdiği tweet ile de bunu bizlere tek sefer dahada bildirdi.  Şehirler arası yolcu yasağı ve başka yasaklar ile alakalı ayrıntılı bilgiye erişmek amaciyla de aşağıdaki içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Şehirler arası yolcu yasağı kaldırılıyor! İşte tarih

Şehirler arası yolcu yasağı kaldırılıyor! İşte tarih

Şehirler arası yolcu yasağı kaldırılıyor. Hayatı normalleştirecek Bir hayli mevzu ile alakalı karar Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı.

corona virüscorona virüs açıklamacorona virüs 2. dalgacorona virüs pandemisi açıklamaFahrettin Koca açıklamaSağlık Bakanı Fahrettin KOCA açıklamasıSağlık Bakanı Koca

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir