• Anasayfa
  • >
  • Android
  • >
  • Samsung 2020’nin en iyi mobil uygulamasını açıkladı!

Samsung 2020’nin en iyi mobil uygulamasını açıkladı!

  • 9 Months ago
  • 0

Bu sene en çok kullanılan mobil uygulamalarının tek tek açıklandığını gördük. Google Play Store ve App Store tarafında en iyi mobil uygulamaların açıklanmasının derhal peşinden Samsung, 2020’nin en iyi mobil uygulamasını açıkladı. Mobil uygulamalar dışında temalara da yer veren Samsung’un açıklama ettiği listeye göre, Fortnite sene oyunu oldu.

2020’de Google Türkiye’de en çok arananlar açıklandı!

2020’de Google Türkiye’de en çok arananlar açıklandı!

Google, 2020 Yılının Arama Trendleri raporunu açıkladı. İşte koronavirüs salgınından EBA’ya Türkiye’de en çok arananlar!

Samsung Galaxy Store 2020’nin en iyi mobil uygulaması

Samsung, 2020’nin En İyi Galaxy Store Ödülleri kazananları arasına bu sene yaşadığı meseleler ile oyun gündeminden düşmeyen Fortnite’ı ekledi. Yılın oyunu ödülünü alan Fortnite‘ın ardından, en iyi oyun grafikleri tarafında Microsoft imzalı Forza Street geliyor. Çok yoğun geçen tek sene ardından, bu senesi bitirmeye tek aydan kısa tek vakit kalmışken, mobil taraftaki en iyiler de belli olmaya başlamıştı.

Samsung-Galaxy-Store-2020-nin-en-iyi-mobil-uygulaması

Samsung da Galaxy Store Ödülleri amaciyla kolları sıvadı; sene en iyi uygulamaları, oyunları, temaları ve saat arayüzlerine yer veriliyor. cenup Kore merkezli teknoloji firması da bu sene tertemiz tek mükafat kategorisi tanıttı: Bixby Capsules. Samsung bu kapsamda 2020’nin en iyi mobil uygulaması da belli oluyor. Ödül şovunda 14 değişik ülkeden 22 galip gelen açıkladı.

Samsung imzalı var olan NBA Top Shot, en iyi uygulama olarak değerlendirildi. Dapper Lab tarafından geliştirilen oyun, basketbol tutkunlarını hedefine alıyor. sağlık tarafında ise BetterHelp en iyi uygulama ünvanına kavuştu. tertemiz getirdiği Bixby Capsules kategorisinin kazanını ise Spotify oluyor. Aynı kategorinin geliştirici tarafının kazanını ise Big Sky Weather oluyor.

Samsung-Galaxy-Store-2020-nin-en-iyi-mobil-uygulaması

En iyi simülasyon oyunu seçilen State of Survival‘ı en iyi aksiyon oyunu olarak Garena Free Fire takip ediyor. hergün oyun armağanı ise Uno!‘ya gidiyor. en iyi bağımsız oyun kategorisinde Clawee, sene en iyi RPG oyunu LEGO Legancy: Heroes Unboxed olurken, WGT Gold en iyi Arcade oyunu oluyor.

fortniteGarena Free Firesamsungsamsung galaxy store uygulamalarısamsung mobil uygulama ödülleriState of Survival

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir