Samsung eski amiral gemisine güncelleme verdi!

  • 11 Months ago
  • 0

Akıllı telefon alırken dikkat etmemiz gereken noktalardan birinin güncelleme desteği olduğunu biliyoruz. Bazı markalar cihazlarına bir yıl güncelleme desteği vermezken bazıları uzun yıllar güncelleme verebiliyor. Genellikle amiral gemisi modellerin ileriye dönük iddialarından biri güncelleme desteği oluyor. Samsung sözünde durmuş olacak ki eski amiral gemisine yıllar sonra güncelleme verdi.

Samsung eski amiral gemisine yıllar sonra güncelleme verdi

2016 yılının ilk çeyreğinde satışa çıkan Galaxy S7 dört yaşını doldurdu, hatta beşinci yaşına yaklaştı. Bir dönemin amiral gemisi telefonu Samsung tarafından unutulmadı. Bugün Galaxy S7 için Android güvenlik yaması güncellemesi yayımlandı. Bu güncelleme ile eski amiral gemisini kullananlar daha güvenli bir deneyim yaşayabilecek.

samsung eski amiral gemisine

Galaxy S7 bugün geri kalmış bir telefon olsa da kullananlarının unutulmamış olması yüzleri güldürüyor. Samsung’un bu küçük kullanıcı dilimini önemsemiş olmasının sebeplerinden biri tabii ki güven vermek olmalı. Bugün akıllı telefon pazarına baktığımız zaman markaların birbirleriyle sıkı bir rekabet içine girdiğini görüyoruz. Güncelleme desteği bugün sık konuşulan bir konuyken eski telefonuna güncelleme veren Samsung, bugünün telefonlarını yıllar sonra da destekleyeceği mesajını vermiş olabilir.

Eğer bir Galaxy S7 kullanıcısıysanız yapmanız gereken şey ayarlardan sistem güncellemelerine giderek güncellemeyi indirmek. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra güncellemeyi cihazınıza kurmak için izin istenecek. Güncelleme sonrasında dosyalarınız olduğu gibi duracak.

android güncellemesiAndroid güvenlik yamasıgalaxt s7galaxy s7 eylül ayı güncellemesigalaxy s7 güncellemesamsung eski amiral gemisiSamsung Galaxy S7

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir