Samsung, Galaxy F serisi için paylaşım yaptı

  • 12 Months ago
  • 0

Geçtiğimiz günlerde kullanıcılarla buluşacağı hakkında sızıntılar gelen Samsung Galaxy F serisi için firmadan bir paylaşım geldi. Kamera odaklı olarak geliştirilip kullanıcılarla buluşacağı belirtilen modelin özelliklerine dair bilgiler de kendisini göstermişti. Modelin özellikleri incelendiğinde orta segment modelleri arasında yer alacağı görülüyor.

Firma tarafından yapılan paylaşımda da modelin oldukça iddialı olduğu görülüyor. Çünkü yapılan paylaşımda modelin kullanıcılarda “kesinlikle iz bırakacağı” belirtiliyor. Bu da modelin görkemli bir çıkış yapabileceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy F serisi için iddialı paylaşım

Üst segment modelleriyle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran firma, orta segment modelleri için de çalışmalara devam ediyor. Sızdırılan bazı haberlerde kamera odaklı bir modelin de geleceği belirtilmiş, performans testleri de ortaya çıkmıştı. Firmadan modelin varlığını kabul eden bir tweet paylaşımı geldi.

Samsung Hindistan resmi hesabından yapılan Samsung Galaxy F serisi paylaşımında “Yeni F serisi kesinlikle sizde iz bırakacak. ‘Full-On’a geçmek için bizi takip edin.” mesajı bulunuyor.

Model için yapılan resmi açıklamada başka bir detay paylaşılmadı. SM-F415F model numarasıyla kullanıcılarla buluşacak olan model, damla çentikli bir tasarımla kullanıcılarla buluşacak. Arkada üçlü kamera sistemiyle birlikte parmak izi sensörünün yer aldığı model gücünü Exynos 9611 işlemciden alacak.

6 GB RAM bilgisi bulunan modelin, Geekbench üzerinde tekli işlem testinde 348 puan ve çoklu işlem testinde 1339 puan bilgisi bulunuyor.

galaxy f serisisamsungsamsung galaxy f serisi

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir