Samsung Galaxy M12 özellikleri ortaya çıktı

  • 10 Months ago
  • 0

Samsung’un ilerleyen süreçte piyasaya süreceği Galaxy M12 özellikleri ile birlikte Taylandlı tek sertifikasyon sitesinde görüntülendi. böylelikle telefonun Bir takım teknik nitelikleri vakit yüzüne çıktı. alana çıkan bu özellikler arasında ise en çok batarya kapasitesi dikkat çekti.

Samsung Galaxy M12 amaciyla 6.000 mAh pil kapasitesi iddiası doğrulandı

Tayland NBTC adli sertifikasyon sitesinde alana çıkan Galaxy M12 amaciyla dahada evvel 6.000 mAh pil kapasitesine sahip olacağı istikametinde söylemler vardı. Bu iddialar, cihazın özelliklerinin NBTC’de onaylanmasıyla doğrulandı.

Samsung Galaxy M12

Samsung Galaxy M12 nitelikleri arasında dikkat çeken tek başka nokta ise donanım tarafı oldu. Cihazın, Samsung tarafından üretilen Exynos 850 işlemcisinden gücünü alacağı ve 3 GB RAM kapasitesine sahip olacağı belli oldu.

Galaxy M12’de kullanılan işlemci de cihazın bütçe dostu olacağını gösteriyor. Firma aynı işlemciyi, 2.500 TL ülkemiz fiyatına sahip olan, Samsung Galaxy A21s modelinde de kullanıyor.

Galaxy M12 render

Öte istikametten Galaxy M12 tasarımı ile alakalı da Bir takım veriler dahada evvel sızdırılmıştı. Sızdırılan render görseline göre; M12, damla çentik yapısında tek ekranla istikbal ve telefonda parmak izi okuyucusu yan tarafta konumlanacak. Akıllı telefonun ücreti ve çıkış tarihi ile alakalı ise şu anda tek bilgi bulunmuyor.

Samsung’dan şeffaf ekranlı telefonlar geliyor!

Samsung’dan şeffaf ekranlı telefonlar geliyor!

Henüz detayları paylaşılmayan sızıntıya göre Samsung 2021 seneninde şeffaf ekranlı tek akıllı telefon piyasaya sürebilir.

Galaxy M12 özellikleriGalaxy M12 tasarımıSamsung Galaxy M12

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir