Samsung Galaxy M51 Türkiye fiyatı açıklandı

  • 1 year ago
  • 0

Samsung tarafından yakın vakitte resmi olarak tanıtılan ve Avrupa amaciyla ön siparişe açılan Galaxy M51, ülkemizde de ön siparişe sunuldu. Donanım ve tasarım özellikleriyle ortada segmentte rekabet edecek var olan Samsung Galaxy M51 fiyatı da belli oldu.

Galaxy M51 ülkemiz ücreti belli oldu!

Kısa süre evvel resmi tanıtımı gerçekleşen telefonun Avrupa ücreti açıklanmış ve ön siparişe çıkarılmıştı. 360 euro olarak açıklanan fiyatın derhal peşinden ülkemizdeki alicilarin heyecan ettiği nokta da cihazın Türkiye’de ücreti olmuştu.

Türkiye amaciyla de Samsung Galaxy M51 ücreti açıklandı. Cihaz, Samsung çevrim içi mağazasında ön siparişe 3.799 TL ücret etiketiyle açıldı. Ayrı olarak şu anda ön sipariş veren kullanıcılara Samsung Galaxy Buds kulaklık da hediye edilecek. Cihazın teslim tarihinin ise 1 Ekim olarak planladığı belirtildi.

Samsung Galaxy M51 ülkemiz fiyatı

Resmi ücreti belli var olan telefonun Bir takım esas özelliklerini anımsayacak olursak; 7.000 mAh pil kapasitesi evvel akla gelen ayrinti oluyor. başka donanım detaylarına bakacak olursak; akıllı telefonun işlemcisi ortada segment cihazlarda gördüğümüz Snapdragon 730G olurken, RAM kapasitesi de 8 GB oldu. Telefonun depolama kapasitesi ise 128 GB olarak karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy M51 özellikleri arasında kamera da kağıt üzerinde segmentine göre iddialı diyebiliriz. art tarafta 4’lü kamera kurulumuna sahip cihaz; 64 piksel anne kamera12 piksel ultra geniş açı5 piksel portre ve 5 piksel makro kamera ile geliyor. Ön tarafta ise 32 Megapiksel çözünürlüğünde tek kamera yer alıyor.

galaxy m51 özellikleriGalaxy M51 fiyatıSamsung Galaxy M51Samsung Galaxy M51 ülkemiz fiyatı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir