Samsung Galaxy Note 20 Ultra’ya batarya dopingi

  • 11 Months ago
  • 0

Samsung Galaxy Note 20 Ultra için Ekim 2020 güncellemesi yayımlandı. Bu güncellemede batarya ömrüne ve kamera kalitesine odaklanıldı. DxOMark’ın fotoğraf testinden 130 puan alan bu model, video testinden 101 puan aldı.

DxOMark, Galaxy Note 20 Ultra’ya genel klasmanda 121 puan verdi. Birçok kişi hayal kırıklığına uğradı. Samsung, yeni güncellemesi ile hem kamera konusundaki eksikliklerini giderdiğini hem de şarj ömrünü uzattığını duyurdu.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Ekim 2020 güncellemesi nasıl?

Güney Koreli teknoloji devinin hazırladığı yeni yazılımın “N98xxXXU1ATJ1” etiketi ile kullanıcıların beğenisine sunulduğu duyuruldu. Şu anda Almanya’da yaşayan kullanıcıların deneyimlediği bu güncellemenin kısa bir süre içerisinde diğer ülkelerdeki kullanıcılara da ulaştırılacağı öngörülüyor.

Daha önce bu ay için hazırlanan güvenlik yaması ile güçlendirilen bu akıllı telefonun kameralarına eşlik eden karanlık mod bazen çalışmıyordu. Bu sorunun ortadan kaldırıldığı bildirildi.

Bunlara ek olarak kameralarda şahit olunan odaklanamama sorunu da artık kullanıcıları rahatsız etmeyecek. Samsung, Galaxy Note 20 Ultra’daki kameraların artık istikrarlı bir şekilde çalıştığını söyledi.

Galaxy Note 20 Ultra Ekim 2020 güncellemesi

Şarj ömrünün ne kadar etkili bir şekilde iyileştirildiği henüz bilinmiyor. Bu güncellemeyi indirmek için şu yolu izlemeniz yeterli olacak: Ayarlar > Yazılım güncelleme. 

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’da bulunan kameraların özellikleri şu şekilde: 108 Megapiksel ön kamera (f/1.8), 12 Megapiksel ikinci kamera (f/3.0), 12 Megapiksel ekstra geniş açı kamera (f/2.2) ve 10 Megapiksel ön kamera (f.2.2). Son olarak bu modelde 4.500 mAh’lik bir batarya mevcut.

Bu akıllı telefon hakkında neler düşünüyorsunuz?

Samsung Galaxy Note 20 UltraSamsung Galaxy Note 20 Ultra özellikleriSamsung Galaxy Note 20 Ultra bataryaSamsung Galaxy Note 20 Ultra güncellemeSamsung Galaxy Note 20 Ultra kamera

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir