Samsung Galaxy S21 Plus bu şekilde görünecek!

  • 11 Months ago
  • 0

Samsung Galaxy S21 Plus için yeni bazı görseller paylaşıldı. Telefonun CAD tasarımlarının ortaya çıkarttığı kadarıyla yeniden tasarlanmış kamera dizilimine işaret ediyor. Bunların yanı sıra sızdırılan görsellerde S21 Plus’ın Galaxy S20 Plus’tan daha geniş olacağına işaret ediliyor.

Samsung Galaxy S21 Plus tasarımı

Akıllı telefonlar tanıtılmadan önce onlar hakkında yapılan sızıntılar ile telefonlar hakkında bilgi edinmiş oluyoruz. Samsung’un da bu haftanın başında S21 ve S21 Ultra için bazı sızıntılar yapılmıştı. Bu sızıntıların yanında ortaya çıkan Samsung Galaxy S21 Plus’ın görüntüsü telefon hakkında daha detaylı bilgi edinmeyi sağlıyor.

Telefonun önünde, orta kısımda konumlandırılmış bir ekran deliği bulunuyor. Telefonun arka kısmında bulunan kamera kurulumu ise daha dar ve uzun görünüyor.  S21 Plus’ın sağ tarafında ise ses açıp/kapama ve güç düğmesi bulunuyor. Telefonda şaşırılmayacak bir şekilde USB-C bağlantı noktasına yer veriliyor.

Samsung Galaxy S30 Plus-001

MySmartPrice tarafından yapılan sızıntıda ise telefonun, 161,5 x 75,6 x 7,85 mm ölçülerinde olacağı aktarılıyor. Bu da aslında kabaca bakıldığında yeni modelin S20 Plus modelinden daha kısa ama daha geniş bir telefona işaret eder. Samsung’un tasarım çizgisine bağlı kalmayacağı bu telefonun  kavisten uzak düz bir tasarıma sahip olacağı belirtiliyor ve ekran tarafında 6,7 inç karşımıza çıkabilir.

Telefonun karşımıza beklenenden erken çıkacağı da söyleniyor.

Samsung Galaxy s21 PlusSamsung Galaxy S21 Plus özellikleriSamsung Galaxy S21 Plus nasıl görünüyorSamsung Galaxy S21 Plus nasıl olacak

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir