Samsung Galaxy S21 serisi canlı görüntülendi

  • 8 Months ago
  • 0

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bugün Unpacked 2021 kapsamında yeni amiral gemisi telefonlarını görücüye çıkaracak. Lansman öncesinde ise cihazlar için bilgi sızıntıları ise devam ediyor. Samsung Galaxy S21 serisi tasarımı canlı görüntülerle ortaya çıktı.

Galaxy S21 serisinin tasarımı gözler önüne serildi

Samsung’un yeni amiral gemisi cihazları için birçok detay gün yüzüne çıktı. Telefonların teknik özellikleri ve render görüntülerinin ardından, bir sızıntı daha dikkat çekti. Aşağıdaki sosyal medya paylaşımında sızdırılan görseli görebilirsiniz.

Galaxy S21 serisi tasarımı hakkında son sızıntıyla beraber nerdeyse bir sürpriz kalmadı. Cihazların teknik detayları da ortaya çıkmış olsa da resmi olarak duyurulmadan özelliklerin doğruluğundan emin olmak mümkün değil.

S21 serisi özellikleri

Galaxy S21 serisi donanım özellikleri ise belli ölçüde birbirleriyle ortaklık gösteriyor. Serinin tüm cihazları, geçtiğimiz gün tanıtılan Exynos 2100 işlemcisinden gücünü alacak. Ancak ABD gibi bazı bölgelerde telefonların Snapdragon işlemciyle satışa çıkacağı da biliniyor.

Galaxy S21 serisi tasarımı

Serinin tüm telefonları 5G desteğiyle gelirken, Ultra modelinin RAM kapasitesi ve depolama kapasitesi farklılık gösteriyor. S21 Ultra modeli; 12 GB ve 16 GB olmak üzere iki farklı RAM seçeneğine sahip olacak. Cihazın depolama alanı ise; 128 GB256 GB ve 512 GB olmak üzere üç opsiyondan oluşacak.

Samsung Galaxy S21 ve Plus modellerinde ise 8GB RAM ve 128 GB ile 256 GB olmak üzere iki depolama seçeneği bulunacak.

galaxy s21Galaxy S21 özelliklerisamsung

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir