Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri ortaya çıktı

  • admin
  • 2 Years ago
  • 0

5 Ağustos 2020 tarihinde Galaxy Note 20 ve Fold 2 modelleri ile karşımıza çıkacak olan Samsung, yeni akıllı saati için hazırlanıyor. Samsung Galay Watch 3 özellikleri, Tayland’ın sertifika kurumu aracılığı ile doğrulandı.

Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri neler sunuyor?

Daha önce Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından mercek altına alınan bu yeni akıllı saatin ekran büyüklüğü 45 mm olarak açıklanmıştı. Tayland’ın Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) da bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamaya göre Galaxy Watch 3’ün 45 mm’lik versiyonunun dışında 41 mm’lik bir versiyon daha piyasaya sürülecek. Her iki versiyonda da LTE bağlantısı ve SIM kart desteği yer alacak. 45 mm’lik cihazda GPS özelliği yer alacak.

Samsung Galaxy Watch 3

Buna ek olarak suya karşı dayanıklı (5 ATM’ye kadar) olacağı söylenen 45 mm’lik modelin camı Gorilla Glass DX olacak ve MIL-STD-810G standartlarına uygun olarak üretilecek. Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri için ortaya çıkan diğer bilgiler neler?

41 mm’lik modelin de aynı özelliklere sahip olup olmayacağı belli değil. Beklentiler, iki modelin de temel özellikler konusunda (cam, navigasyon, suya dayanıklılık ve benzeri) aynı niteliklere sahip olması yönünde.

Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri

Bünyesinde kablosuz şarj özelliğini (5 Watt’a kadar) barındıracak olan Samsung Galaxy Watch 3, Vietnam’da üretilecek. Kendisinin tanıtım tarihi ve fiyatı hakkında henüz herhangi bir bilgiye sahip değiliz.

SM-R855 model numarası ile geleceği bildirilen Galaxy Watch 3’ün hücresel veri altyapısını kullanacağı belirtildi ancak SM-R840 ve SM-R850 ikilisi bu destekten yararlanamayacak. Bu model hakkında neler düşünüyorsunuz?

Samsung Galaxy Watch 3Samsung Galaxy Watch 3 çıkış tarihiSamsung Galaxy Watch 3 özellikleriSamsung Galaxy Watch 3 fiyatı

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir