SDN YouTube kanalında bu hafta neler olacak?

  • 1 year ago
  • 0

ShiftDelete.Net olarak YouTube kanalımızda değişik video klipler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Her hafta başında, o hafta hangi videoları çekeceğimiz ve YouTube kanalımızda nasıl sürprizler olacağını size SDN ova işleri toplantısı videosunda aktarıyoruz. 17 Ağustos haftasının tertemiz videosu ile karşınızdayız.

SDN ofisi ova işleri videosu: onuncu hafta neler çekeceğiz?

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda sizler amaciyla YouTube kanalımıza çekeceğimiz videoları açıkladık ve hangi videoda neler olacağından bahsettik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

ShiftDelete.Net yasamsal medya hesapları neler?

Instagram

Instagram hesabımız üzerinden en güncel haberler, dikkat çeken teknoloji paylaşımlarına ve her hafta yaptığımız hatri sayilir büyüklükte armağan yarışmalarına katılabilir, Bir hayli teknolojik ürünü kazanma şansı yakalabilirsiniz.

instagram.com/shiftdeletenet

Twitter ve Facebook

Twitter ve Facebook üzerinden bizi takip ederek, haberlerimizi anlık olarak takip edebilir ve en güncel teknoloji trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

twitter.com/shiftdeletenet

facebook.com/ShiftDelete.Net

5 çayıcanlı yayınhakkı alkansdnsdn ofisisdn ofisinde tek günsdn videolarısdn ova işlerisdn youtube kanalısdn youtube kanalında hangi video klipler yayınlanacaksdncevaplıyorshiftdelete.netshiftdelete.net instagramshiftdelete.net ofisishiftdelete.net ofisi neredeshiftdelete.net videolarishiftdelete.net youtubeshiftdeletenetvideo incelemeyayın planı

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir