ShiftDelete.Net San Francisco ofisini ziyaret ettik-haberi

  • 5 Months ago
  • 0

Birçok takipçimiz ShiftDelete.Net San Francisco ofisi ile ilgili soru yöneltiyor. Bu videomuzda en çok merak edilen soruları yanıtladık. ABD’de şirket açma ve vize süreçleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Amerika’daki ofisimizi geziyoruz

Google, Apple ve AMD gibi büyük şirketler ile iletişimimizi daha da iyileştirebilmek için ShiftDelete San Francisco ofisini açtık. Takipçilerimizin sorduğu soruların cevabı videomuzda.

Türkiye ofisinde yaşadığımız gümrük problemleri de ABD’de ofis açmamızın en büyük etkenleri arasında yer alıyor. OnePlus ve Rode gibi üreticilerin inceleme için gönderdikleri ürünlerin ülkemize giriş sürecinde yaşadığımız sorunları San Francisco ofisimiz ile çözüme kavuşturduk.

Şirket hedeflerimiz arasında yer alan İngilizce içerik üretimine de başlamayı planlıyoruz. Ayrıca yerli markalara ve iş gücüne uluslararası fırsatları değerlendirme konusunda yardımcı olmayı istiyoruz.

Amerika pazarında şirket kurma işlemi aracı firmalar sayesinde eskisine göre daha da kolay hale geldi. LegalZoom şirketi aracılığıyla kurduğumuz firma, ShiftDelete.Net LLC olarak kayıtlı.

ABD’deki vergi işlemlerini herhangi bilgi birikimi gerektirmeden çeşitli web siteleri üzerinden gerçekleştirmek mümkün. I-Visa adı verilen vize türü sayesinde 5 yıl aralıksız oturma izni elde edilebiliyor. I-Visa ile ABD sosyal güvenlik numarası alma, banka hesabı açma, araba ve ev gibi taşınmaz satın alma imkanı da bulunuyor.

abd ofisi

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir