Sizi her yere sokan tek kullanımlık mail nedir?

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Farklı web sitelerine azalik gerçekleştirmemizin derhal peşinden e-posta kutunuz o web sitesinden gelen can sıkıcı mailler ile dolabiliyor. Yalnızca denemek istediğimiz tek azalik amaciyla rastgele tek web sitesine kayıt olduğumuzda e-posta adresimiz spam mailler ile karşı karşıya kalabiliyor.  Bu benzeri can sıkıcı durumların önüne geçen ve daha Bir hayli iyi yanı bulunan tek kullanımlık e-posta nedir, tek kullanımlık e-posta ne işe yarar benzeri suallere bu videomuzda yakından bakıyoruz.

Tek kulanımlık e-posta ne işe yarar, faydaları neler?

ShiftDelete.Net olarak sizler amaciyla değişik video klipler çekmeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda tek kullanımlık mail hakkında kısa tek video hazırladık. Bu videoyu izledikten ardindan siz de tek kullanımlık e-posta adresi ile değişik web sitelerine kayıt olabilmektedir ve abone olabilirsiniz. Dilerseniz sözü dahada fazla uzatmayalım ve kısa tek bilgilendirme bulunan videomuz ile sizleri baş başa bırakalım.

Tek kullanımlık e-posta nedir?

Bu videomuzda size kısa ancak bilgilendirici detaylardan bahsettik. Hepimizin başına gelen ama hiçbirimizin hoşnut olmadığı tek durum var olan rastgele tek web sitesine mail adresimizle kayıt olduktan ardindan gelen tanıtım mailleri artık gelemeyecek. tek kullanımlık mail adresleri ile dilediğiniz yere e-posta adresinizle kayıt olduktan ardindan tek dahada o e-posta adresinizi açmanıza da neden kalmıyor.

ShiftDelete.Net YouTube kanalına yüklediğimiz videoyu izledikten ardindan bizlere fikirlerinizi YouTube yorumları üzerinden iletmeyi unutmayın. İyi seyirler.

tek kullanımlık mailtek kullanımlık e-posta nasıl alınırtek kullanımlık e-posta ne işe yarartek kullanımlık e-posta nedirtek kullanımlık e-posta sdn

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir