• Anasayfa
  • >
  • Oyun
  • >
  • Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 30 Haziran

Steam’de en iyi 20 TL altı oyunlar – 30 Haziran

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Bu hafta da en iyi 20 Lira altı oyunlar listemizle sizlerleyiz. tespit edecek vakitlerde indirim yapan oyun platformu, şu günlerde yaz indirimlerini başlatmış durumda. hatri sayilir büyüklükte ve minik hayran kitlesi bulunan Bir hayli oyunda indirime giden platform, Steam Yaz İndirimleri ile oyuncuları kendisine çekmeye çalışıyor. İşte bu indirimde yer alıp dikkate kıymet Steam 20 Lira altı oyunlar listesi…

Bu hafta listede bulunan oyunlardan ücreti 5 TL’den de düşük var olan oyunlar yer alıyor. Her oyunun anlatımında, oyun ile alakalı veriler ve indirim miktarı yer alıyor. Ayrı olarak oyunların hangi tarihe civarindan indirimde olacağını, oyunun başlığı altında bulabilirsiniz. Oyunların normal ücreti ve indirimli fiyatını karşılaştırmanız da mümkün.

Bu haftanın en iyi 20 Lira altı oyunlar listesi

Bu hafta da listemizde bulunan oyunlar aksiyon, macera, simülasyon, Strateji ve RP benzeri kendisini gösteriyor. Yapılan indirimler de incelendiğinde, yüzde 60 ile yüzde 90 arasında olduğu görülüyor. Listede maksimum fiyatlı oyun  17,80 Lira iken, en düşük fiyatlı oyun ise 1,85 TL. derhal hemen sudan pahali olmayan var olan bu oyunlar, oyunculardan müspet açıklar almayı da başardı. 6 oyunu göstereceğimiz bu listede oyunların mağaza sayfasına da ulaşabilirsiniz.

Bu haftaki listeye tek simülasyon ve Strateji oyunuyla başlıyoruz.

Plague Inc: Evolved

Dünya olarak güç tek salgın çagi yaşadık ve yaşamaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu dönemde salgın konulu yapımlara da alaka artmış durumda. tek salgını mevzu edilen Plague Inc: Evolved da, ölümcül var olan hastalığa karşı ugras saglamak gerekiyor. Oyunda 20 değişik senaryo bulunuyor ve oyuncular birbirinden değişik deney elde edebiliyor.

Normal satış ücreti 24 Lira var olan oyun, yüzde 60 indirim aldı ve 9,60 TL’ye indi. Oyunculardan “çok olumlu” yorumlara sahip var olan oyun, 9 Temmuz tarihine civarindan indirimli fiyatla oyuncularla buluşacak.

20 Lira altı oyunlaren iyi 20 Lira altı oyınlarstam 20 Lira altı oyunlarsteamsteam 20 tl

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir