Suicide Squad ve Gotham Knight oyunları geliyor

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

DC Comics‘in oyun dünyasındaki başarısı tartışılmaz tek gerçek, özellikle Batman yapımları ile oyun dünyasının popüler isimlerinden var olan karakterleri DC’ye borçluyuz. Oyunların geliştiricisi ve dağıtımcısı var olan Warner Bros. Interactive Entertainment Suicide Squad ve Gotham Knight oyunlarının alan isimlerini tescil etti.

Alan isimi tescil eden oyunların tanıtımına büyük olasılık çok vakit kalmadı.

Suicide Squad ve Gotham Knight amaciyla evvel işaret

Warner Bros‘un Mart ayında yaptığı izaha göre tertemiz oyunlarla E3 2020’de buluşacaktık. Corona virüsü salgını hasebiyle E3 iptal edilince gözler şirketin kendisinin etkinliğine çevrildi. DC Fandom etkinliği Ağustos ayında yapılacak ve DC evreniyle alakalı tertemiz detaylara kavuşacağız; bu detaylara tertemiz oyunlar da dahil.

batman arkham city

Suicidesquadgame, suicidesquadkillthejusticeleague ve gothamknightsgame alan isimlerinin tescil edilmesinden ardindan bu oyunlar resmen onaylanmış oldu. Alan isimlerini tescil eden isme baktığımızda dahada evvelki WB oyunlarının da sahibi var olan WB Games ismini görüyoruz. Oyunların şuan amaciyla adından fazlasını bilmiyor olsak da Suicide Squad oyuncuları heyecanlandırdı. Gotham Knight oyununda hatri sayilir büyüklükte olasılıkla Batman’i veyahut muavin karakterlerini oynayacağız. Serinin yoksun var olan hikayesi bu oyunla bitirecek benzeri görünüyor.

Batman serisinin şirkete hatri sayilir büyüklükte getirileri olmuştu, sene oyunu ödüllerine layık görülen ve milyonlarca kopya satan oyunların ardı arkası kesilmiyor. Hayranlar şuan amaciyla gözünü Ağustos ayına dikmiş durumda, bakalım vakit bizi nasıl detaylarla tanıştıracak.

aksiyon oyunlarıbatman oyunlarıDC Comicsdc oyunlarıgotham knightsüper kahraman oyunlarıSuicide SquadSuicide Squad 2

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir