SUV ve minibüse talep arttı!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Enterprise, tertemiz Tip corona virüsü (Covid-19) salgınıyla birlikte değişen ulaşım alışkanlıklarını ve araç kiralama sektöründeki güncel gelişmeleri değerlendirdi. Enterprise
Türkiye CEO’su Özarslan Tangün, “Yaptığımız anketler ve incelediğimiz ayrıntılı raporlar çerçevesinde, corona virüsü süreciyle birlikte, insanların artık kendisinin araçları veyahut kiraladıkları araçlarla yolcu etmeyi seçenek ettikleri alana çıktı. Burada da en mühim öğe hijyen ve güvenilirlik oldu. tertemiz normalde artık hizmet kalitesi çok dahada mühim vaziyete gelecek. İşini doğru yapanlar müşteriyle var olan bağını güçlendirecek” diye konuştu.

“Minibüs ve SUV talebi yükseldi, aylık kiralama yüzde 60 arttı”

Tangün, “Haziran ayı itibariyle minibüs ve SUV araç kiralamalarında çok ağırbaşlı artışlar yaşandı. Çünkü, yurttaslar ailece seyahatlerini tayyare veyahut otobüslerden ferdi kiralamaya yönlendirdi. Bu noktada, bavul kullanımı ve kişi sayısı, minibüs ve SUV beden tipli araç ihtiyacını alana çıkardı.” dedi.

UYGUN FİYATLI TATİL PAKETLERİ HAZIR!

Haziran ayına girilmesiyle birlikte çeşitli tatil paketleriyle mobilite ihtiyaçlarını karşılayacaklarını da belirten Enterprise ülkemiz CEO’su Özarslan Tangün sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Haziran ayı ile geçtiğimiz tertemiz süreçte, ülkemizde insanların özellikle memleketlerine ailesini götürüp art gelme istikametinde talepleri olduğunu gözlemliyoruz. Bununla birlikte, tatil beldelerine de tekrar kiraladıkları araçlarla gitmek isteyenlerin oranı oldukça yüksek. Bu doğrultuda, müşterilerin ihtiyaçları çerçevesinde çeşitli tatil paketleri oluşturduk.” dedi.

Enterprise ülkemiz CEO’su Özarslan Tangün

Tangün, “Oluşturduğumuz tatil paketleriyle vatandaşlarımız, aracı istek ettikleri adresten teslim alıp gittikleri alanda Enterprise ofisi olduğunda, evlerinden yazlıklarından otellerinden art teslim edebilecekler. emin hijyen tekrar evvel önceliğimiz olacak. Aylık ve haftalık esnetilmiş kilometre paketleriyle ihtiyacını ahenk gösteren fiyatlarla karşılayabilecek. Örneğin; İzmir’e, Antalya’ya Bodrum’a veyahut Trabzon’a gidip aracı orada teslim edebilecek. veyahut kısa süreliyse aynı şekilde ahenk gösteren ücrete dönebilecek” ifadelerini kullandı.” diye ekledi

Antalya bodrum Corona Haziran ayı izmir tatil TRABZON ülkemiz tayyare
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir