Tesla araçlara Fallout Shelter güncellemesi!

  • admin
  • 1 year ago
  • 0

Tesla, araçlarına uzaktan güncelleme imkanı sunarak Bir hayli oto üreticisine bu konuyla alakali lider olmuştu. Tesla Fallout Shelter güncellemesi sayesinde kullanıcılar tertemiz oyunlara erişebilecek.

Tesla Fallout Shelter güncellemesi geldi

Bethesda Softworks tarafından geliştirilen Fallout Shelter oyununun Tesla çesidi evvel olarak 2019 seneninde karşımıza çıkmıştı. Bir hayli kullanıcı tarafından heyecanla beklenen oyun bu erken yayınlanan güncelleme ile indirilebilir vaziyete geldi.

Tesla Fallout Shelter güncellemesi

2020.20 isimi verilen tertemiz güncelleme ile birlikte Tesla Arcade oyunları arasına eklenen Fallour Shelter, başka oyunlar benzeri Yalnızca araç park halindeyken çalışıyor. Şirket Bir hayli oyun amaciyla oyun kontrolcüsü kullanmaya destur veriyor, ama nihayet güncelleme ile gelen Fallout Shelter amaciyla Daha desteklenmiyor.

Ayrıca tertemiz güncelleme ile birlikte Tesla Theater Mode ayarlarında da Bir takım farklıklar yapıldı. araç park halindeyken direksiyonda bulunan kontrolcüler ile izlediğiniz videoları denetim edebileceksiniz.

Son olarak şirket tarafından geliştirilen TRAX uygulamasında Bir takım farklıklar mevcut. tertemiz güncelleme ile birlikte müzik düzen etme programı TRAX, piano roll özelliği sayesinde notaların dahada basit tek şekilde taşınmasını sağlayacak.

Güncelleme şimdilik acele erişime sahip var olan kullanıcılara sunuldu. 2020.20 güncellemesinin ani çok hafta içinde bütün kullanıcılar amaciyla indirilebilir vaziyete geleceği düşünülüyor.

Tesla 2020.20 güncellemesiTesla Fallout Shelter güncellemesitesla güncellemesi

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir