The Witcher için tasarlanan mobil oyun duyuruldu

  • 1 year ago
  • 0

Romanı, oyunu ve son zamanlarda dizisiyle oldukça popüler olan Witcher serisi için yeni bir oyun duyuruldu. Mobil platformlara gelecek olan oyun, konum bazlı olacak. Witcher evrenini mobil platformlarda deneyimleyeceğimiz oyunun adının ise The Witcher: Monster Slayer olacağı öğrenildi.

The Witcher: Monster Slayer duyuruldu

Geliştirici stüdyo CD Project Red tarafından duyurulan yapımda oyuncular, fantastik canavarları öldürmek için iOS ve Android platformunda Artırılmış Gerçeklik sisteminden faydalanacak. Oyun Pokemon GO mantığıyla çalışacak.  Stüdyo yaptığı açıklamada; “Monster Slayer’i oyuncuların hem tanıdık canavarları avlamasına, hem de onlarla savaşırken çevredeki dünyayı keşfetmelerine imkan tanıyacak. Ayrıca üretecekleri iksirler, canavar yemleri gibi yan ürünler hazırlayacak, ayrıca karakterlerine yapacakları güçlendirmelerle zorlu düşmanları yenmek için hazırlıklı olacak” ifadelerini kullandı.

The Witcher: Monster Slayer resmen duyuruldu!

Oyun sadece yakınlarda gizlenen canavarları avlamanın yanında, serideki diğer oyunlardan ilham alınan zengin ve hikaye odaklı görevler de içerecek. Bu sayede oyuncular ana karakter Geralt gibi canavar avlamada hünerlerini sergileyecek.

Oyunun çıkış zamanı da oldukça yerinde gözüküyor. Netflix platformunda yer alan dizi sayesinde popülerliğine popülerlik katan serinin haklarını elinde bulunduran firma, hem iOS hem de Android’e ücretsiz olarak gelecek oyunla büyük bir kazanç elde etmeyi planlıyor. Öte yandan oyunla ilgili YouTube üzerinden bir fragman yayınlandı.

Androidcd projecktcd project rediOSthe witcherthe witcher monster slayer

Kaynak :shiftdelete

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir