Toptan Tesettür Mayo Alış Fiyatlandırması

  • admin
  • 11 Months ago
  • 0

İş yaparken pek çok esnaf elinde bulunan ürünleri ya toplu yani toptan ya da tekli olarak satmaktadır. Tekli satışların riski toptan satışlara oranla daha fazladır. Tekli olan ürünleri belirli sayılarda paketlendirmeler haline getirdikten sonra toptan olarak satışa toptan denmektedir. Bu toptan işi yapan kişilere veya esnafa da toptancı adı verilmektedir.

 

Toptancıların karı perakende yani tekli satış yapan kişilere göre daha fazladır. Nedeni ise bir kişi bir ürün almak yerine bazen aynı üründen daha fazla almak ister. Bu yüzden genellikle de toptancılardan toptan olarak ürünleri temin ederler. Bu işten hem dükkan sahibi hem de müşteri memnun kalmaktadır.

 

Toptan Tesettür Mayo Satışı Nedir?

 

İnsanlar gereksinimleri doğrultusunda pek çok ürün almaktadırlar. Bu ürünleri gerek bir tane gerekse birden fazla ellerinde bulundurmak isterler. Tekli satışı olan ürünler daha pahalıdır. Bu ürünleri toplu bir şekilde yani toptan almak daha uyguna ve ucuza gelmektedir.

 

Ürünler akla gelebilecek her şey olabilir. Yiyeceklerin toptan satışı olduğu gibi giyimin de toptan satışı mevcuttur. Mayo dediğimiz ürünün de tekli yerine toptan bir şekilde alınabilecek yerleri vardır. Yazın tatilde açık bayanların giydiği mayolar imalat edildiği gibi tesettürlü bayanlar içinde mayolar bulunmaktadır.

 

Tesettür mayoları normal mayolara göre parçası daha çok olduğundan fiyatı da pahalıdır. Bunun için toptan tesettür mayo alımı daha karlı bir eylemdir. Toptan tesettür mayo tekli tesettür mayo fiyatına oranla oldukça ucuza denk gelmektedir.

 

Toptan Tesettür Mayo Alışında Fiyat Nedir?

 

Ürünler alınırken belirli bir para satıcıya ödenmektedir. Ürünlerin fiyatları ise üründeki kullanılan malzemenin fiyatı ve markası önemlidir. Ne kadar pahalı bir parça kullanılırsa o ürüne üründe fiyatını arttırır.

 

Artan fiyata oranla insanlar daha makul fiyatlara yönlenmektedir. Bunun için de toptancı esnafını tercih etmektedir. Toptan satış ürün yelpazesi oldukça geniştir. Toptan tesettür mayo alımında artış ilgi fiyatın da ucuz olduğunu gözler önüne sermektedir.

 

Mayolar pahalı bir havuz ürünüdür. Bunun içindir ki insanlar tatile girmeden önce rotasını toptancılara çevirir. Toptan tesettür mayo fiyatı her zaman tekli alımına göre çok ucuza denk gelir.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir